Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok de...

6 hetes terhes vagyok de vérzek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam dokinál aki adott utrogestant mivel inzulin rezisztenciám van. Szerda este barnáztam a vizsgálatok után akkor rögtön hívtam,azt mondta vegyek be 2őt és pihenjek. Ma reggel elmentem pisilni es mikor megtoroltem picit véres volt a papír de a tisztaságin semmi. Szerintetek? Volt valaki hasonló helyzetben? Megmaradt?

2021. júl. 8. 17:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene menned az ügyeletre.
2021. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm többször vérzett terhesség alatt. Mégis egészséges kisfia született. De azt javasolnám, menj dokihoz, biztos, ami biztos.
2021. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Vissza jöttem ügyeletre és bent is fogtak. Kaptam injekciót és tablettát.
2021. júl. 8. 18:15
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Oh, drukkolok!
2021. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csináltak uh-t ott minden rendben. Félek, hogy elveszítem. Valaki már volt ilyen helyzetben?
2021. júl. 8. 18:20
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam. 5 hetesen kezdtem vérezni, 8 hetesen szinte meg is jött, annyira véreztem. Azóta elmúlt, nem derült ki hogy mi okozta. 29 hetes vagyok már :) A dokim és a védőnőm szerint is gyakori dolog az első trimeszteri vérzés, nem feltétlenül jelent problémát. Drukkolok hogy nálad se legyen semmi gond!
2021. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Jaj annyira köszönöm a biztatást😊 gratulálok neked hogy sikerült átvészelned? Neked milyen mértékű volt a vérzésed az elején? Nekem csak a WC papíron látni.
2021. júl. 8. 18:33
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Többször volt olyan hogy lecsöpögött a wc-be, mintha meglenne... Nem csak a papíron látszott. Nagyon ijesztő volt, és mivel nekem 3 hétig sokszor előfordult, folyamatosan rettegtem hogy elvetélek. Nem fogok hazudni, nehéz volt.2 nagyobb vérzés között is napokig barnáztam, a wc papír állandóan olyan volt. Progeszteront szedtem, és szigorúan pihentem, alig mertem kikelni az ágyból. De aztán ahogy jött el is múlt a dolog, a 12 hetes UHn már híre hamva sem volt vérnek.
2021. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem a 6. Héten. Első baba, nagyon be voltam tojva. Én semmit sem kaptam azt mondták van pulzálás, de ha el kell mennie el kell…rettenetes volt. Azóta 29. Hétben vagyok. Eddig minden rendben, erős kisfiú rugdos. Kitartás ne ess pánikba. Nagyon sokan véreznek 5-6 héten csak kevés szó esik róla.
2021. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ÍR-rel veszélyeztetett vagy?
2021. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!