Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy méhen kívüli a...

Lehet, hogy méhen kívüli a terhességem? Hét napos késéssel halvány pozitív a teszt.

Figyelt kérdés

#terhesség #pozitív teszt #Hét napos késés #Alhasi szúrkálás, görcs #Méhen kívüli terhesség gyanú
2021. júl. 11. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemhinném


Méhenkívülinél nekem full erős volt a késés napján.

Ami a méhen kívülire jellemzö, az a barnázás, főképp kávézacc szerűen, görcsölés, petefészek fájdalom.


Nekem akkor volt ennyire későn pozitív, és nem erősödött, mikor üres petezsákos terhességem volt.

2021. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kaptam progeszteront és folsavat. Hetfőn vagyis holnap és szerdán kell menjek béta HCG tesztre.Nem pecsételek, nem barnázok. A melleim érzékenyek voltak egy ideig, de elmúlt. Félek, hogy rossz helyen van vagy bármi más gond van....
2021. júl. 11. 13:24
 3/13 A kérdező kommentje:
A menstruációm késésének második napján még negatív volt a teszt. Holnap szeretnék elmenni uh-ra, gondolom sok minden nem fog látszani, de jó lenne valami infó.....egyébként rendszertelen a ciklusom, az utolsó menzeszem ami volt az is 5 napot késett.
2021. júl. 11. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy baj van.Nem mindenkinek mutatja ugyanúgy a teszt a terhességet.A vérvétel jó támpont lesz de attól még lehet bármi.Csak várni tudsz,mást nem tudsz tenni.Sok sikert!
2021. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem függ össze. Én 8 hetesen teszteltem először, és halvány pozitív lett!!
2021. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha később volt a peteérés, akkor a teszt is később mutatja, ne aggódj fölöslegesen, amit tudsz, megteszel érte.
2021. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál. Egyenlőre hasi uht csinált, semmit nem látott. Holnap megyek hüvelyi ultrahangra. Ma voltam HCG tesztelésen, csütörtökre jön meg az eredmény, szerdán is megyek. Azt mondta, hogy lehet korai terhesség, de ne zárjuk ki a méhen kívüli/elhalt terhességet se, jobb mindenre felkészüli. Parázok, parázok.....nagyon lassan telik az idő...
2021. júl. 12. 13:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n, minden rendben. 5 hetes vagyok.
2021. júl. 21. 16:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2021. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. júl. 22. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!