Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki félt az első ultrahan...

Volt aki félt az első ultrahang előtt?

Figyelt kérdés
Miután pozitív lett a teszt és mentél az első vizsgálatra, hogy az orvos megerősítse a terhességet. Izgultál hogy minden rendben e, vagy semmi félsz nem volt benned, inkább izgatottság?

2021. júl. 13. 05:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mimd a 4 előtt. Holnap 12 hetes uh. Még jobban izgulok/aggódok. Ez ogy lesz mostmár örökre.
2021. júl. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én július 29.-én megyek az első ultrahangra, akkor leszek 8+5 hetes. És nagyon izgulok ☺️Számolom a napokat visszafelé 😂Pedig 2.terhességem.
2021. júl. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
A héten megyek a 12 hetes uh-ra, még mindig nagyon félek. Az orvos szerint akkor fog elmúlni a félelmem, ha már érzem a baba mozgását.
2021. júl. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Amíg meg nem született és a saját szememmel nem láttam, hogy mind a 20 ujjacskájától kezdve mindene rendben, addig én izgultam
2021. júl. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki izgul az ultrahangok előtt..nem csak az első, hanem az összes előtt.
2021. júl. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Mind a háromnál. 3 veszélyeztetett terhességem volt. Mindegyiknél sokat kellett uh-ra járnom.

Az elsőnél alig pár nappal a poziteszt után kaptam az első bélgyulladást. Azt hittem méhenkívűli vagyok, 2 évet vártunk rá.

A másodiknál hiába mentem jókor, később fogant. Így 2 hétig ki voltunk teljesen,hogy vajon fejlődik e vagy egy álló terhesség és vetélés lesz e.

A harmadiknál ugyan ezek.

Mindháromnál úgy mentem, "csak ne ikrek legyenek" felkiálltással 🙈😅

2021. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél minden ultrahang előtt izgultam kocsit.

Szerintem ez természetes. Aggódunk h rendben legyen a várva várt gyermek.

A 2. Terhességemnél sajnos volt is rá okom. 6 héten még minden ok, van szívpulz. 7 héten elkezdtem vérezni/görcsölni. Elvesztettem a babát.

A 3. Terhességnél a 7 h~ten beközölte a doki hogy mind a 2 szívhang rendben 😅 (bennem fel sem merült h esélyes lenne)

8 hónapig (vagyis csak hét mert kora babák) dupla para minden uh előtt.

2021. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél nem izgultam,nem tudtam még annyi mindent a terhességről.

Azóta idősebb lettem,már vetélesem is volt,rengeteget olvastam a témában es igen így már nagyon izgultam és fogok is.

2021. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy mint az utolso. Elsonel nem feltem, 0 tapasztalat, fiatal voltam, nem volt a kornyezetemben senkinel meg baba, szoval onnan sem jott semmi rossz. A tobbinel, ahogy idosebb lettem es lattam/hallottam eztazt nagyon aggodtam.De szerencses vagyok, az osszes terhessegem rendben volt.
2021. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én két hét múlva megyek én is izgulok hogy miden rendben van e. Tudom hogy el kellene hesegetni a negatív gondolatokat, de olyan nehéz. Ezért kérdeztem hogy más is így van e ezzel, vagy csak én parázom túl.
2021. júl. 13. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!