Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhesség más, de màr...

Minden terhesség más, de màr az elején ráparáztam a másodikra, normális hogy mások a tüneteim?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemnèl a nem várt előtt egy héttel nagyon fájtak a melleim, most a kistesónál csak néha éreztem úgy, hogy duzzadt és érzékeny. Tudom, hogy minden terhesség más, de egy kicsit aggódom, hogy rendben leszünk-e így is. Mèg csak most teszteltem pozitívat.
2021. júl. 14. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon hosszú terhesség lesz ez így.. Te is tudod, ha maradni akár, marad. Ha nem, pillanatragasztóval sem tudod bent tartani.
2021. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sem fájt a másodiknál, szerintem már kinyúlt :)
2021. júl. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyet értek az elsővel. ha beteg akkor beteg, ha el akar menni, elmegy, hiába aggódod túl magad mindenen. és ez így tényleg hosszú lesz, mert találni fogsz mindig valamit amin stresszelheted magad.

örülj a már meglévő és a még pocakodban fejlődő gyerekeidnek. az internetes fórumokat és kismama csoportokat meg zárd be szépen, ne pörögj mindenen.

2021. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az èrdemi hozzászólást a második válaszadónak. #1 #3 a kérdésem nem erre irányult, és pont nincs szükségem az efféle okoskodásokra.
2021. júl. 14. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába csak azt fogadod el amit hallani akarsz, attól még lehet baj. Nem így működik a világ.
2021. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy gyereket már kihordtam és megszültem, szerinted nem tudom hogy mi ennek az általános menete? Szerinted nem vagyok tisztában vele hogy milyen problémák/komplikációk léphetnek fel? Elég sok dolog van amit rosszindulatúan oda lehet böfögni a másiknak 1-1 témakör kapcsán, de általában nem erre vágyik az ember, és a kérdésem se erre vonatkozott.

Lehet, hogx nem voltam elèg egyèrtelmű;Azon legalább 2 gyermekes anyukák vàlaszát vàrom arról hogy mik voltak a terhessègi tüneteik a két várandósság alatt.

2021. júl. 14. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem tudod hogy mi az “általános menete”. Egyébként azon kívül, hogy teherbe esés után előbb utóbb vagy így vagy úgy megszületik nincs “általános menete”

Nincs olyan aki mindegyik terhességet pontosan ugyanúgy viseli, óramű pontosan ugyanazok a tünetei mint az elsőnél, másodiknál, akárhányadiknál voltak.

Feleslegesen pörögsz a hülyeségen.

2021. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, két gyermekes anyuka. Akkor is ez az igazság, ha te most hisztis vagy! Anya vagy, nőlj fel a feladathoz, ne itt picsogj... Ameddig nincs vérzés, görcs nincs baj. Megállhat a fejlődésben minden jel nélkül, de tenni ellene nem tudsz semmit! 🤷‍♀️ Ha szétparázod a fejed, ha nem...

Nekem amúgy mindkét terhességem egyforma volt fiam és lányom van.

2021. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!