Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan petezsák?

Szabálytalan petezsák?

Figyelt kérdés

Szabálytalan alakú petezsák meddig lehetséges?

Tegnap voltam ultrahangon, méretek szerint megfelelő minden. 9 hetes vagyok most, szívhang is volt már. Nagyon gyorsan lerázott az orvos, kb 5 percet ha talán bent voltam, kérdezni sem igazán tudtam.


Nezegettem 9 hetes UH-s képeket, és a legtöbb petezsák kerek illetve tojás alakú. Az enyém pedig inkább hosszúkás és az egyik végén van egy kis kampónak kinéző valami.

Szerintetek ez most akkor nem szabályos formájú?

Azzal próbálom magamat nyugtatni, hogyha bármi gond lett volna, akkor azt biztos mondta volna az orvos, mennyire sietősen is nézett meg.


Köszönöm a válaszokat.


2021. júl. 16. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak akkor szabálytalan a petezsák ha az orvos szerint az.

Az én UH képemen is tök laposnak látszott a petezsák, de valószínűleg csak azért mert olyan szögből nézte, vagy úgy fordította az UH fejet.

Ne aggódj, ha az orvos azt mondta minden rendben, akkor minden rendben.

2021. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szabalytalan formaju nem azt jelenti hogy milyen alakzat hanem hogy a szelei cikkcakkosak vagy szep egyvonalu eles.
2021. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!