Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok,...

34 hetes kismama vagyok, eddig busszal jártam be a városba, ami tőlünk egy óra,de a kocsink sajnos nem jó, nemsokára mennem kell NST-re ahova többször bekell járni. Ki mivel oldja meg ha nem tud kocsival elmenni? Lehet kérni esetleg betegszállítot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Taxi?
2021. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Hívj taxit
2021. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Autó nélkül gyereket vállalni a mai világban? Őt mivel fogod hordani vizsgálatokra? Busszal?
2021. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Jezus azert ennyire nem kell dramainak lenni mint az utolso🤦🏼‍♀️

Igen busszal, engem is azzal hordtak, 8 eves koromban vettunk eloszor autot.

En az egesz terhessegem alatt buszzal es tomegkozlekedessel jartam Budapestre (35 km). Es kepzeljetek tuleltem, sot meg a fiam is 😀

2021. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Rokon, barát, szomszéd?! Bárki?! Ha senki, akkor busz.

Erre nem jár betegszállító, hisz nem vagy beteg 😃


De full egyetértek a hármassal. Ha ennyire nem tudod megoldani a bejutást, akkor ha a gyerekkel lesz valami, őt hogy viszed be?!

2021. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

De nem bírod a buszt már, vagy mi a baj?


Én túlhodtam a babám, úgyhogy a végén 40+ hetes terhesen naponta mentem NST-re, pedig nekem először be kellett mennem busszal a városba, aztán onnan még villamosozni a kórházig :D A végén már reméltem, hogy beindítja a szülést az ingázás, de nem :D


34 hetesen még illene bírnod azért ha nincs különösebb gond.

2021. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Én megértem a kérdezőt. 40 fok van. Én sajnos nem vagyok terhes de ígyis meghalok a buszon ha nincs légkondi.
2021. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy illene? Terhesség nélkül se bírom a meleget, és különben is, minden terhesség más. Taxi a megoldás.
2021. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, emellett tényleg nem tudok elmenni szó nélkül, bár csak röhögnék rajta, de most tombolnak bennem a hormonok... szóval.. :D

Hármas és ötös hozzászólóhoz irányítom a kommentemet.. Bár halottnak a csók, már most látom. Ti komolyan arra teszitek a hangsúlyt, hogy nincs kocsi, akkor hogy mer egy egészséges felnőtt ember gyermeket vállalni? Én inkább azt kérdezném, hogy aki ilyen rosszindulatú, mint ti, ugye már a bölcsibe beadja majd a gyerekét? Legalább ott tanul majd egy kis empátiát, és hogy nem apa pénze a legfontosabb a világon. Tiszta szívemből kívánom Nektek, hogy tudjátok meg mi az igazi érték az életben!!!!!😇

2021. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 9es!


Nem mondtam, hogy autóhoz kötném a gyerekvállalást egyáltalán....ezt hol is olvastad?!

Szimplán csak azt nem értem, ha egyedül nem tud bejutni, akkor mit akar majd a gyerekkel?!

Ha esetleg eltöri a gyerek a kezét. Vagy befullad. Vagy bármi, akármi, amivel azonnak kórházba kell mennie, akkor hogy viszi be?!

Mentőt hív, ami jobb esetben kimegy, rosszabban egy óra mulva odaér....tapasztalat.

Én csak ezt nem értem.... sehol nem írtam, hogy vegyen autót (ami mondjuk a mai világban kb 10ből 9 családnak van)...


Egyébként köszi az aggódásod, van egy 2 éves fiam, és 30 hetes terhes vagyok. Én pl gondolkodás nélkül be tudok jutni a vizsgálatokra, ahogy a fiammal is betudtam az utolsó percig...

Ja és egyik gyerekem se lesz az életbe se bölcsis 😅 de köszi az aggódást...


5ös voltam

2021. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!