Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh. 20mm petezsák,be...

Ma voltam uh. 20mm petezsák,benne 3mm szighólyag. Embriót nem láttak,1hét múlva megyek újra,ha akkor sincs baba akkor missed ab. Nagyon félek. Valakinek tapasztalat? Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok

2021. júl. 16. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Nekem 5+6 láttak 18 mm petezsákot szikhólyaggal, embrió nem látható. Rá 4 napra újra mentem, mert az első mérés ügyeleten volt. 6+3 hetesen volt már 5mm embrió szívhanggal.

A szikhólyag jó jel, nem teljesen üres a pzs.

2021. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes terhes vagy?
2021. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt üres petezsákos terhességem.

Akkor azt mondta a doki, hogy 1cm feletti petezsákban kell lennie szikhólyagnak, 18mm feletti petezsákban viszont embriónak is.


Nekem szikhólyagom sem volt a 18mmes petezsákban, műtet lett a vége.


Bizakodj, de készülj fel az esetleges műtétre is. A szikholyag tenyleg jó jel.


Nem tudsz mást csinálni, csak várni.

2021. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Mi lett veletek?
2021. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így indult, sajnos missed ab lett a vége... Nagyon drukkolok, remélem azóta minden oké!
2021. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet?

2021. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!