Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme bulira ajándék?

Baba neme bulira ajándék?

Figyelt kérdés

Gender Reveal partyra vagyunk hivatalosak, ugye itt tudjuk meg a baba nemét.

Szoktak-e vinni valamilyen ajándékot? Ha igen, mit? Ami ugye teljesen uniszex. Tippeket szívesen fogadok.


2021. júl. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen bulin nem voltam még, "csak" a babavárón. Na, oda nem vettem babás dolgokat. Úgy voltam vele, hogy majd, ha megyek babalátogatóba, akkor kap a baba. Szóval a kismamának vettem ajándékot csak. És nagyon örült neki, mindenkitől csak babás cuccokat kapott, de semmi olyat nem, ami róla szólt volna, ami csak neki lett szánva. Szóvá is tette, hogy valaki gondolt rá is, jól esett neki. Ezen nem volt a leendő apa, ha lett volna, akkor neki is vittem volna valamit.

De, ha már ajándék, szerintem ajándékutalványnak mindenki örülne, olyan boltba, webshop-ba, ahol babás termékek vannak.

2021. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Ne már, hogy ezt az idióta szokást is átvesszük 'Merikából... :(
2021. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
#2 Pedig sajnos úgy néz ki. Bár nem ez volt a kérdés, de egy ilyen parti megint a magamutogatásra megy, meg arra, hogy ki tud a legextravagánsabb cuccal elővillanni. Szánalmas. De ha már el kell menni rá pofát mutatni, akkor az ember adja meg a módját, öltözzön ki, vegyen drága ajándékot, játssza meg a kedvességet és méregesse kritikus szemmel, kinél vett szebb, drágább ajcsit.
2021. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első köszönöm szépen a válaszod.


Igazából nem leszünk sokan, és csak is a család lesz ahol mindenki ismer mindenkit és nem hiszem, hogy le szeretném győzni ajándékba a férjem unokatestvérét. :D

Nem 70 fős parti lesz.

A kérdés az ajándékra fókuszált, amit szerintem illik vinni, akkor is, ha puccos 100 fős buliba lennénk hivatalosak, és akkor is, ha 5-en lennénk összesen. Arra voltam kíváncsi, ilyenkor mit illik venni/vinni.

Nem fogok lepontozni senkit, de ha nem látsz bele, és nem a kérdésre válaszolsz, ne válaszolj rá kérlek.

2021. júl. 21. 14:22
 5/5 flora08 ***** válasza:
92%
Nagyon jó amit az első ír, biztosan jólesik a kismamának, ha rá is gondol valaki. Én ugyan még sosem voltam babaváró/baba neme bulin, de a barátnőm kisfiának a születésnapjára a szülőknek is vittem egy kis jelképes ajándékot (csokit és bort), ha már meghívtak, készültek az alkalomra. Az ajándékutalvány jó ötlet lehet. Vennék egy szép "babavárós" üdvözlőlapot, és beletenném (biztos találsz olyat, ami nem kifejezetten kisfiús vagy kislányos). Ilyen alkalomra még nem tudok elképzelni személyesebb ajándékot. Ajándékot adni eleve akkor szoktak, amikor már megszületett a baba, és mennek látogatóba (ráadásul akkor már tudják, mire van még szükségük, és miből nem kell egy sokadik, fölösleges darab). De megértem, ha meghívtak, nem illik üres kézzel menni.
2021. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!