Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spirál vélemények? Már szült...

Spirál vélemények? Már szült nő vagyok és gondolkodom a felrakásán. Milyen akinek van? Negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érezhető szex közben? Tampon használata mellett nem okoz semmi problémát?

Fogamzásgátló tablettát szedtem anno, de most nem szeretném hormonokkal tömni magam. Az óvszer pedig már nem az igazi, nekem nem jó úgy.


2021. júl. 22. 02:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkatársam spirál mellett lett terhes
2021. júl. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Szia, rezgyöngyöm van. Kb 3 hónapja tetettem fel. Az felhelyezés utáni első menstruáció nagyon erős volt. Ezen kívül minden a régi. Semmiben nem zavar.
2021. júl. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak negatívan tudok nyilatkozni.

Első császárom után rakattam fel a Levosert hormonos spirált.

A hormonos spirál vérzés megszüntetést ígér (nem mindenkinél, de jóval csökkent, nekem meg mindig brutális volt)

Ehelyett 9 hónapból amíg fent volt 7 hónapot végig véreztem,pecsételtem. Folyamat begyulladtam, amint ki mentem gyulladásból, kezdődött előről. Folyamat idegentest érzésem volt.

Mikor már 3 napja 39 fokos láz mellett annyi erőm nem volt, hogy kimásszak az ágyból ellátni a gyereket meg magamat le vetettem.

Nővérem pedig 3x is spirál mellett lett terhes.


Ha van fém allergiád csak aranyozott jöhet szóba.

2021. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon gondolkoztam. Végül annyi rosszat hallottam hogy mégis a gyógyszer mellett döntöttem.

Teherbe estek mellette

Betokozódott

Pokoli fájdalmakat okozott

Megszűnt a menzesz

A vége szúrta a pár férfi tagját és vissza kellett menni kissebbre vágatni

Ezek most csak ami hirtelen eszembe jutott

2021. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hormonos Mirena spirálról tudok véleményt mondani. Elsô szülésem után tetettem fel. Miután feltették, pecsételô vérzés folytatódott kb. 5 hónapig, de aztán megszûnt, és semmi gondom nem volt A spirállal. 3 évig volt fenn, aztán levetettem, megszületett a második gyermekünk. Ezután újra ugyanúgy Mirenát tetettem fel. Ezúttal nem volt pecsételô vérzés egyáltalán. Jelenleg második éve van fenn gond nélkül.

Szex közben nem érezni. Hogy tamponnal együtt milyen, arról nem tudok nyilatkozni, mert elvékonyítja a nyálkahártyát, ezért nagyon kevés a menstruációm mellette. Gyakorlatilag csak három napig tartó barnázás az egész. Értelmetlen lenne mellé tampont használni.

2021. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm annyira vérzett tőle, hogy le kellett szedetni.
2021. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Levosert van nekem fent 1.-e óta. Felrakás után kisebb nagyobb megszakításokkal pecsételtem, most megjött a menstruációm, ami nem bitang erős, csak átlagos. Fájdalmam mellette nincs, együttlét a felhelyezés óta volt, és nem érzi a férjem.

Ha elmúlik a menstruáció, remélem a pecsételés is (legalábbis minél előbb), mert más gondom eddig nincs vele.

2021. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

Sajnálom akinek negatív tapasztalata volt vele és megszenvedett miatta.


1-es és 3-as kérdező megkérdezhetem, hogy mi lett a babával? Megtartotta vagy sem?

Annyi rossz történetet hallottam már erről, miszerint a gyerek nem lesz egészséges mellette.


Elég régóta vacilálok már rajta amúgy, a napokban lenne esedékes a felhelyezése de továbbra is tartok tőle. :/ De valami megoldás mindenképpen kell.

2021. júl. 22. 08:18
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy zsákbamacska kérdező.

Előre senki nem tudja megmondani, hogy fogadja majd a szervezeted. 7-es válaszoló vagyok, és én is még csak reménykedek, hogy hosszú tàvon nem lesz vele gondom. Persze össze olvastam én is mindent.

2021. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nővérem nem tartotta meg őket.

3#voltam.

2021. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!