Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességi méretek?

Korai terhességi méretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy küzdelem árán végre összejött a mi kis lombikos csodabogyónk.

Voltam ultrahangon,ahol teljesen összezavart a doki.

Szóval,mensitől számolva 7 hét 4 napos vagyok,beültetéstől számolva 5 hetes.

20mm-es petezsák és 5mm-es az embrio.

Doki folyamatosan azt mondta 5 hetes,de most akkor kicsi a méret vagy ő nem a mensitől számolta? Szívpulzálás van.

Azt mondta amúgy,hogy minden rendben,de én belezavarodtam.

Előre is köszönöm válaszaitokat! :)



2021. júl. 22. 04:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen,amúgy nekem is fura hogy így számol ez a doki,mert még a Kaáliba is mensitől számolta uh-án a doki a heteket.

Dehát gondolom ez jobb a dokinak,hogy itt fixen van a megtermékenyítés napja,nem kell kalkulálnia.

2021. júl. 22. 15:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező! Hasonló helyzetben vagyok, az én babám is apróbb a koránál, pedig biztos, hogy a középidőben fogant. 7 hét 4 naposan (mensi szerint) mindössze 4 mm ülőmagasságot mértek. Az orvos nekem is jó hosszasan nézegette, de nem mondott semmi különöset, ennek ellenére nagyon aggódom.


Reméljük minden rendben lesz mindkettőnknél!

2021. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es!

Hát én is nagyon parás vagyok,de csak jhéten tud fogadni a dokim,így sajnos még nem tudok én se többet!

De nagyon bizakodok,hogy minden rendben van. Eléggé feszít a hasam lent,hát remélem azért mert belehúzott a növésbe! :)

Neked mikor kell menned következőnek?

2021. júl. 29. 07:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! 12-es vagyok. Sajnos ma rossz híreket kaptam. Az embrió nem mutat életjelenségeket... Nagyon fájó, próbálom feldolgozni és még vár a műtét.


Viszont az esetemből ne indulj ki, semmiképp! Hallottam nem egy történetet, hasonló méretekből indult sikeres terhességről. Az tény, ha egy picit kisebb a koránál, akkor az utalhat arra, hogy nem fejlődik rendesen. De csak utalhat! Ez egy halmaz, amiben benne vannak ugyanúgy az egészséges embriók is, akik mégis maradnak és szépen fejlődnek tovább. Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen!

2021. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!