Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4 hetes terhesen pici...

7+4 hetes terhesen pici barnázás és görcs ugye nem feltétlenül jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Tegnap este görcsöltem és volt egy enyhe barna folyás, ma reggelre alig és már görcs sincs, viszont most kellene megjönni a menzesznek, ugye lehet az miatt is?!

Szedek progit ezért is felek tőle hogy miert lehet



2021. júl. 22. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bementem volna ügyeletre vagy ha tudod hívd fel az orvosod! Énis sokat barnáztam /véreztem az elején rögtön ügyeletre mentem,nekem hematóma miatt volt! De lehet éppenséggel nem találnak semmit! Pihenj sokat magnésium +rutascorbin! Vigyázz magadra 🙏
2021. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteronnál többet az orvos se fog tudni tenni egy kis barnázással. Ahogy az első mondja, magnézium, Rutascorbin, pihenés, pár napra hanyagoljátok a szexet is (okozhat az is hámsérülést, az orgazmus görcsöt). Nagyon sok nő pecsétel, mégis egészséges lesz a baba, másoknál meg minden tünet nélkül leáll a fejlődés. Nyilván ha piros vér jön, be kell menni, de egyelőre ezzel nem tudnak többet tenni.
2021. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Voltam a kórházban tegnap reggel, a babával minden rendben, bevérzés sehol hála isten

Nospat, magnerotot szedek és sokat pihenek, valószínű a menstruációra emlékszik a szervezetem

2021. júl. 23. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden oké legyen! Én is barnáztam az elején, mégis itt van most velem a kisbabám <3
2021. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Pihenj sokat, minden rendben lessz 🙏
2021. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, jól esik nagyon!😊
2021. júl. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!