Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerint 8 hét 3...

Menstruáció szerint 8 hét 3 napos vagyok, ha méhenkívüli lenne, akkor már okozott volna valami gondot?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is írtam 8 hét 3 napos vagyok (de lehet hogy egy héttel fiatalabb a terhesség, mert valószínü, hogy később volt az ovum), pontosan 1 hét múlva megyek a nőgyógyászhoz, sajnos csak ilyen sokára kaptam időpontot.Ami picit aggaszt, hogy enyhe szúrkálást érzek a jobb petefészkemnél, néhány naponta jelentkezik és igen enyhe.Ahogy jön, úgy el is múlik.Mit gondoltok lehet komoly gond, vagy ez tetmészetes ebben a tethességi korban?Köszönöm!

2021. júl. 22. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Még nem volt méhen kívüli terhességem, de általában az piszok nagy fájdalommal jár.

Ha elpattan a petevezetek akkor eszmeletvesztes is lehetséges.

Egy enyhe szurkalodas nem gond

Bárkinel jelentkezhet ilyen terhessegtol függetlenül.

2021. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha méhen kívüli lenne, akkor folyamat barnáznál, görcsölnél
2021. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 6 hét 4 naposan mondta a doki, hogy el is ájultam volna már a belső vérzéstől, ha méhen kívüli lenne. Egyébként én is sokszor egy oldalon érzem, azt mondják az lehet azért is, mert az a tüsző termeli intenzíven a progeszteront, amelyikből a megtermékenyült petesejt érkezett. Nyugodj meg, ha eddig nem volt vérzésed, barnázásod és olyan görcsöd, hogy fel sem tudsz állni, akkor ez nem méhen kívüli :)
2021. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Ma egész nap fájdogál, nem erősen, de, bele bele szúrkál.Nem tudom mi van vele.Remélem semmi komoly és minden rendben van.🤐Görcs, vérzés,barnázás nincs.Hosszú lesz még ez az egy hét😅
2021. júl. 22. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem okoskodni akarok, de a helyedben már rég elmentem volna nőgyógyászhoz hogy megállapítsa hogy jó helyen tapadt és van szívhang.
2021. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül bementem a nőgyógyászati sürgősségire, mert annyira fájt hogy nem bírtam a jobb oldalamra feküdni, de hála Istennek minden rendben van, jó helyen van, van szívhang, a vizeletem negatív lett mindenre.Több magnéziumot kell hogy szedjek.Köszönöm mindenkinek!
2021. júl. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!