Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok listát írni arról...

Tudnátok listát írni arról hogy mik azok a dolgok ami szüléskor kell vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Első baba és nem szeretnék semmit se kihagyni. Illetve mik azok az elengedhetetlen dolgok amit itthonra kell beszerezni mint a babának és részemre? Persze az ilyen alap dolgok eszembe jutnak h kiságy, babakocsi, ruhák, fürdetőkád stb.. köszi előre is!
2021. júl. 23. 18:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja am ha netán fontos, Szegeden fogok szülni
2021. júl. 23. 18:58
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván ha beírod a netre, 1000 listát ki fog adni.

Emellett ott a védőnőd, neki is kellene listát adnia, illetve átbeszélni...



Most ha én leírom, nekem mi volt fontos, mi nem, az nem azt jelenti, hogy nálad is így lesz....

2021. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Kórház:

Szülőszoba: iratok, víz, keksz, szőlőcukor, csoki, apukának szendvics vagy rendes étel, váltó hálóing, törölköző, papucs, Tena Pants, kamera ha fotóznátok, telefontöltő, fogkefe & fogkrém.

Gyermekágy: iratok, ruha a babának, pelenka, popsitörlő, popsikrém, cumisüveg (nem mindenhol engedik), zokni, sapka, kesztyű, fotózkodós szett, takaró, textilpelenka, ruha anyának: hálóing, nagyi bugyi (vagy bármi de nem tanga), mellszívó, Tena betét / pelenka, törölköző, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, nedves wc papír, evőeszköz, töltő, papucs, ital, egyszerűen bekapható étel pl Győri jó reggelt stb,

2021. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Kelengye lista tényleg rengeteg van fent a neten
2021. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Na pont ezt mondom.

Ahogy a 3.as írja, nekik mik kellettek.

Nálunk pl a szülőszobán se enni se inni nem lehetett.

Én a tena pelenkát fel se vettem volna semmi pénzert.

Szülőszobán fogmosás?!


Ruha nem kellett a babának, adnak a kórházba. Cumisüveg kifejezetten tilos. Mellszívó is felesleges, ha megis kell adnak.



Szóval ahány ember, annyi féle szükséglet.

Hálóinget én fel nem veszek,

2021. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Császármetszés esetére: sportkupakos víz (amiből fekve is tudsz inni).
2021. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
5: indítottak, este kellett befeküdnöm egyből a szülőszobára mert mindegyik üres volt, másnap reggel amikor még nem teljesen indult be a buli megmostam a fogamat :)
2021. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem reggel fektettek be, és csak éjjel kezdődött a buli (engem is indítottak). Eszembe nem volt ott fogat mosni, pedig csak másnap éjjelre lett meg a fiam 🤷‍♀️


5ös voltam.

2021. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lepjel be a "Szegeden szül(t)ünk" csoportba. Ott kimüvelnek. Azt is tudni fogod amit nem akarsz. Én kettőt szültem Szegeden, szívesen segítek ha konkrét kérdésed van, de a listát azt tuti megtalálod a csoportban a file-ok kozott, asszem kelengye néven.
2021. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!