Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden mentem ultrahangra es...

Kedden mentem ultrahangra es minden rendbe van a babával nem mondtak semmi érdekeset, de amikor hazaértem vízszerű folyás jött?

Figyelt kérdés
amikor haza jöttem el mentem wècère es felálltam es hirtelen ilyen vizszerüseg volt de kicsi mennyisegbe jott folyás, utana nem jott ma kint ültem az udvaron ès megint ugyanaz az eset volt, de nem éreztem hogy jön, semmit ?
2021. júl. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, mi a kérdés?
2021. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Folyásod van, mint mindenkinek. Használj tisztasági betétet
2021. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem tudom, miért lett lepontozva, szerintem is folyásról van szó, ami a terhesség alatt normális.

4-es: egyetértek.

2021. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhesség elején borzalmas vizes folyásom volt, nem győztem wc-re rohangálni, mert olyan volt, mintha bepisiltem volna :S
2021. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Bemutatnám a főbb írásjeleket:

, . ? !


Szívesen!

2021. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát, nem tudom kérdező, de mire iskolás lesz a gyerek, tanulj meg írni. Hidd el, neki és neked is jobb lesz úgy.
2021. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!