Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5hetes terhes vagyok,...

4-5hetes terhes vagyok, reggel felebredtem és barna folt volt az alsoneműmön. Pisiles után halványan véres lett a papir, de nem vérzek. Most lenne esedékes a menzesz, esetleg lehet amiatt? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Második baba, elsőnél nem volt semmilyen próblema szóval eléggé meg vagyok ijedve.

2021. júl. 25. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Doki. Lehet, hogy semmi gond, de lehet, hogy progeszteron hiány, esetleg kezdődő vetélés.
2021. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nincs semmi gond, de tényleg orvoshoz kéne menni ezzel. Nekem is volt hasonlóan kicsi vérzés az elején, azóta is minden rendben van. De lásson orvos, mert olyasmi is lehet, ami kezelést igényel. (Meg persze olyasmi is, amivel nem lehet mit csinálni, de akkor csak fölöslegesen mentél orvoshoz, még mindig jobb, mintha nem mész, de segített volna.)
2021. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orvoshoz mindenképp megyek, holnap felhívom az orvosom, sajnos az ügyelettel nincs jó tapasztalatom ezért várok holnapig, ha nem lesz rosszabb a helyzet. Ha rosszabbodna akkor bemegyek az ügyeletre
2021. júl. 25. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát én a helyedben ma hívnám az orvosom és inkább mennek az ügyeletre ha ő azt mondja.
2021. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Első terhességemnél semmi, a másodiknál véreztem amikor meg kellett volna jönnie (az első 3 hónapban). Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy nincs mit tenni, ha el akar menni,elmegy a baba. Azóta amúgy már 5,5 éves :). Most várom a 3. babánkat, most is megjött, sőt 12 hetesen elöntött a vér. Most vagyok 28 hetes, szóval eddig itt is minden rendben a vérzés ellenére. De én mindig rohantam az orvosomhoz vagy a kórházba, amikor véreztem.
2021. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!