Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy méhszáj elégtelensé...

Igaz, hogy méhszáj elégtelenség esetén rövidebb a vajúdási idő?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, akinek funneling-je volt? Tapasztalatok is érdekelnének, valamint hogy hányadik héten indult be a szülés. :)

#Funneling
2021. júl. 26. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt kifejezetten méhszájelégtelenségem, de hátha passzol valamelyest a kérdésedhez a sztorim.

Szóval én végig nagyon keményedtem. 32dik héten 1000es volt a méhszájértékem, itt már Diaphyllint is kaptam. Ezt 36dik héten abbahagytam. Egy héten belül elment a nyákdugó, és 37+2re megszültem. Első szüléshez képest gyors volt a dolog. Negyed 11kor elfolyt a magzatvíz, követték az 5 perces fájások, éjjel 1:50kor megszületett a kislányom. 3 és fél óra volt az egész.

2021. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Közben javítanám magam. Most látom, hogy elírtam a kérdésben. Bár úgy hiszem, így is érthető, de méhnyak elégtelenséget szerettem volna írni.

2021. júl. 26. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem méhnyak elégtelenségem van.

18. héten már csak 15 mm volt a méhnyak, és 2x2 cm-es volt a tölcsér. Összevarrtak, és fejjel lefelé megdöntve kellett feküdnöm, amivel sikerült bent tartani a kislányomat a 38. hétig.

Miután kivágták a cerclage-t (36. hét), egyből 2 ujjnyira ki is nyíltam, de csak a 38.-ra indult be. Kaptam oxytocint, burkot repesztettek, de ennél tovább nem tágultam, mert a kislányom nem illeszkedett be, ezért császár lett.

2021. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!