Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség Flektor por?

Terhesség Flektor por?

Figyelt kérdés

Tegnap megittam egy Flektort mert fàjt a fejem, ma viszont pozitívat teszteltem 5 hetes lehetek kb!

Nagy baj lehet hogy megittam? Nem tudtam akkor még, nyilván ha tudtam volna nem iszom meg és mást veszek be!

Köszii


2021. júl. 26. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sem lesz.
2021. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Ilyenkor meg semmi,de kesobb ne vedd be, akkor se ha nem leszel terhes.
2021. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános jótanács: fejfájásra ne felctort kapkodj be. Nem terhesen se. Millió fejfájáscsillapító van már a piacon, a flector olyan lórugás gyulladáscsökkentő, tönkreteszed vele magad, ha ellenőrzés nélkül szeded. Nem ok nélkül vényköteles.


Konkrét kérdésre válaszolva, kb. a 6. hétig nincs olyan szintű összeköttetés, hogy komolyan ártson a babának, szóval nem lesz probléma. De a továbbiakban tényleg kerüld a használatát.

2021. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Kossz a lepontozast 👌

Kicsit utana kell jarni mit okoz a flektor por, aztan lepontozni.

2021. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
4, Akkor írd le, mit okoz, úgy lesz haszna is a válaszodnak. Így csak beszólás.
2021. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!