Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha édesanyámnak nagyon nagyon...

Ha édesanyámnak nagyon nagyon nagy pocakja volt terhesség alatt nekem is hasonlóan nagyon nagy lesz genetika miatt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Igen neked is nagy lesz
Nem biztos
Nem lesz
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
50%-ban vagy csak anyukád. Így nem, abszolút nem biztos.
2021. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Anyukám mikor a hugomat várta (4. Gyerek, 41 évesen) 8 hónapos terhesen begombolta magán a terhesség előtti farmerjét. Egyikünkel se volt nagy hasa, sőt. Pedig mindannyian 3 kiló feletti súllyal születtünk.

Én most vagyok 7 hónapos az elsővel, akkora hasam van mint egy görögdinnye...

Ez szerintem alkat kérdése, meg hogy hogy fekszik a baba.

2021. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még két terhesség sem egyforma ugyanannál az anyukánál.

Valamelyik gyerekkel több a magzatvized valamelyikkel kevesebb.Valamelyik baba nagyobb,valamelyik kisebb.(többnyire második terhességnél nagyobb a baba,mert többségében a nők is nagyobbak lesznek.nem sértés,nem kövérek,tényleg nagyobbak sokan terhesség után nem csak súlyra).

2021. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ikrek vagyunk tesómmal. Neki picike, formás hasa volt, én egy bazi nagy medencét növesztettem a lányomnak. Csak pislogtunk, hogy akkor ez most min múlik??? Mert a genetikára nehéz volt fogni :)
2021. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy embernél sem egyforma, a fiammal nagyon nagy volt 5 hósan már kérdezték lassan szülök😁4.5kg lett, a lányom 4kg volt decemberi szülés előtt 2 héttel kérdezték tavaszra várom, a 3.kal csak a végefelé kezdett nőni de nem lett óriási 3.7 kg volt.
2021. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Fiammal hatalmas hasam volt... mar a 25.het fele kérdezgették, csak nem szülni fogok lassan?!


Most 30 hetes vagyok, kb akkora a hasam, mint vele a 15.hét környékén.

2021. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Senkinél nem egyformán
2021. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egész testalkatom olyan,mint anyumé.. még a kg-ok is úgy jönnek.. :D Sőt,neki is 4kg körül lett mind a két lánya és nekem is az első 4200gramm lett.

A tesóm visszont apumra van. :)

2021. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van esélyed.nem ettől függ
2021. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!