Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi szerint határozzák meg a...

Mi szerint határozzák meg a terhességi kort? Baba mérete vág, hogy menses után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam 12 hetes ultrahangra, akkor voltam 12 hetes 5 napos ami szerepelt a leletemen, és rá írták a papírra hogy méretek alapján 13 hetes és 4napos.. Szülés időpontot még nem írtak rá. Védőnőhöz jövő héten megyek, egy hónapban csak egyszer van tanácsadás. Legközelebb 18 hetesen kell ultrahangra menni. Melyiket kell akkor alapul venni? Miszerint fogják számolni? A számított vagy méretek alapján?

#terhesség #ultrahang #12 hetes #Szülés időpont
2021. júl. 29. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően mensi szerint, csak akkor számolnak UH alapján ha egy hétnél nagyobb az eltérés a mensiből számolt terhességi korhoz képest, vagyis esetedben valószínűleg a mensit fogják alapul venni, mivel csak 6 nap az eltérés, nálam legalábbis ez van most, szintén 6 napos diferencia van a kettő között.
2021. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 nappal kisebb, mint a mensi szerint, nekem a 12.heti UHn javítottak a dátumon a méretek alapján.
2021. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem uh alapján számoltak, 12. heti szűrésen pontosítanak.
2021. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menstruicio meg ultrahang alapján
2021. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!