Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az emberek nagyrés...

Szerintetek az emberek nagyrésze azért lett terhes, mert gyereket akart volna (és babaprojektbe kezdett) vagy csak nem védekezett megfelelően és ezért lett gyereke, de már nem akarta elvetetni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Gyereket szeretett volna eredetileg is és azért közüsült
Egy átbulizott éjszaka után részegen egy idegen ember megdugta és ezért esett teherbe
Csak nem használt rendesen óvszert aztán azért
69 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lett így is úgyis gyerekünk, mindkettőnek nagyon örültünk, a nem tervezettnek is, fel sem merült az abortusz lehetősége.
2021. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem azért közösültünk,hogy célzottan legyen gyerekünk.

Házasok voltunk,ha jött a baba jött,ha nem akkor még nem volt ott az ideje.

2 is jött 2 év különbséggel.Több egyenlőre biztosan nem is lesz.

2021. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ma sajnos a gyerekek többsége a legszegényebb családoknál születik, és ott a nem tervezett gyerek a tipikus. Nyilván a gazdagabb rétegekben más az arány, de ott kevesebb a gyerek.
2021. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Az en ismertségi körömben nem jellemző a véletlen gyerek, de azért tudjuk hogy van az a réteg itt és a világon ahol igen. És ok vannak a legtöbben.
2021. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Az én unokatestvéremék a babaváró hitel miatt "csináltak" gyermeket,de olyan eszetlenek,hogy a fb-on is igy jelentették be,és rajtuk nevet az egész város

Már van 2 nagy gyermek,februárban még el akartak válni...majd március végén uncsim elmondja,hogy jön a baba,mert kell a pénz erre,meg arra,meg venni szárítógépet,..és a babavárót alig várják,hogy megkapják

Szóval van ilyen is

2021. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az érdekből vállal v megélhetési gyerekcsinálás (családi pótlék, Babaváró, csok) és a "szándékosan bekaptam a legyet, vagy sunyiban lehúztam az óvszert" lemaradt a felsorolásból.
2021. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
65%
Ha a magyar középosztályt vesszük alapul, akkor szerintem legtöbben babaprojekt céljával csinálják hanem is mindegyik gyereküknél. De gondolom, sok olyan család van, ahol nem elsősorban a gyerek miatt csinálják, de ha egyszer összejön egy baba, akkor örulnek neki.
2021. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!