Nehéz terhesség?

Figyelt kérdés
20hetes vagyok és nehezen viselem első baba, igaz sajnos már van angyalkám ezért jobban izgulok! Sokat feszül, szúr fáj a hasam, kb.minden nap a magnésium a barátom, de még így is érzem, semmit nem csinálok csak fekszem néha egy kis séta az udvarban vagy bevásárlás egyszerűen semmihez semmi kedvem, hiába mondják a családban, hogy ez lehet ilyen is és hogy én világ életemben rosszul viseltem a fájdalmat csak jajgatok😏 Persze voltam dokinál is de úgy érzem hülyének néz ő is így ügyeletre is mentem minden ok! Van egy miómám 12cm kifele nől és mondta az orvos hogy az miatt is lehet plussz én ilyen fajta vagyok úgy néz ki és ez normális hiszen elkezdett jobban nőni a méhem igaz az tény, hogy már jó nagy a hasam! Vannak itt sorstársak?
2021. júl. 31. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Hát sajnos ilyen tényleg van. Én most vagyok 24 hetes. A 6. Héttől magneziumon élek 😅 hasonlókat élek át mint Te, nekem is elso baba.

A hasam mar most eleg nagy, nagyon koran is elkezdett látszani. Nalam kb masfel hete bejott a vizesedes is. Hiaba alaszom nem tudom magam kipihenni.


Nekem mondjuk a séták használnak. Jobbak azok a napok mikor van idom mozogni. Jobban is érzem magam tole.


Próbáld meg ne elhagyni magad :) es pozitívan gondolkodni. Hidd el sokat számít :)

2021. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Még alig vagyok 12 hetes és már az ÖSSZES lehetséges tünet előjött.

Iszonyatosan fáj a fejem egész nap,és hidd el,nekem is azt hiszik,hogy csak túlzok,pedig nekem elég nagy a fájdalom küszöböm.

Hányingerem is van,hányok is sokat (emiatt vagyok kiszáradva,pedig iszok sokat..),nagyon fáj a hasam is.

Az első terhességem tünetmentes volt.ÉS emellett nekem van egy totyogó 1,5 évesem aki után egész nap lehet rohangálni..

Van,hogy jobb,de a nap nagy részében nagyon sz*rul vagyok,főleg este felé.

Nappal,kora reggel egész hideg van így 6 órától úgy délig jól el tudok lenni a kicsivel is,házimunkával is,boltba menetellel is..

2021. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Jaj tényleg,az a folyamatos fáradtság is iszonyatos..x.x
2021. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezekszerint számunkra mese amiket lehet látni, hogy happy boldog kismamák kirándulgatnak,vádárolgatnak! Mi épp lakás vásárlásba vagyunk előre félek a költözéstől igaz az szeptember végén lessz. Plussz most hazakelett sk-ba utazni mert itt meg eladom a lakást 🤦‍♀️ szegények akkor nálatok is van minden, borzasztó őszinte leszek örülök,hogy vannak társaim, de tényleg sajnállak titetek❤️🙏 kedves utolsó! Le a kalappal olyan kicsi mellett ezt végig csinálni 🙏 sajnos én néha mg mellett veszek be nospat vagy panadolt, de vannak tök jó napjaim! Esküszöm kibirom csak a kicsi lányomnak semmi baja ne legyen!
2021. júl. 31. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Vannak,akik jól viselik vagy nincsenek is tüneteik.Mint mondtam,nekem az első terhességem volt tünet mentes.Hát,most cserélnék.Lett volna az első ilyen nehéz,akkor még nem volt mellé kisgyermek aki mellett nehéz pihenni.De most már jó lesz így is,átvészelem.😌
2021. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk én magnerotot szedtem is bőven be.

Napi 6 szem amit fixen be lehet venni,ha úgy is feszül vagy fáj a has lehet még bevenni.A magnézium szerencsére egy folyamatosan szedhető csodaszer.

Nem mindenre jó,de a hasi panaszokon sokat segített nekem mindig.

2021. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem a doki irt ki receptre magnésiumot abból kéne napi 4x én délelőtt 2x délután egy magnosolv este ismét a ki írtat veszem be! Amit kiirt abban magnesii citrici van porra törve direkt megkérdeztem! Hát bízom benne, hogy minden rendben lessz, szerintem kicsit ki kéne kapcsolnom, mert ez a folyamatos félelem is rátesz egy lapáttal!
2021. júl. 31. 20:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Az sokat ront,valóban.Valami egyszerű és nem túl megerőltető elfoglaltság jól jönne ami eltereli egy kicsit a figyelmed. :)
2021. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Őszintén egy jó kis nyaralás tuti kikapcsolna,de igyekszem találni valamit! Régen nagyon sokat olvastam, szerintem újra nekiállok 😊
2021. júl. 31. 20:49
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Ebben a melegben nyaralni?

Áh,sokkal rosszabbul lennél.Nap közben kimenni nem lehet mert napszúrást kapsz,leégsz,rosszabbul leszel,kiszáradsz mire jobb idő lenne addigra eljött az éjfél.


Kb (szerintem!) pénz kidobás nyaralni menni.De persze lehet,hogy csak nekem ilyen szörnyű ez a nyár.

2021. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!