Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 hetes terhes vagyok, a párom meg nem kiváncsi rám. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném letisztázni, hogy tervezett baba volt , de ahogy telik az idő úgy hanyagol.

A saját lakásunk felújítás alatt áll/ állt , illetve kész lenne már , de nem engedi , hogy oda menjek kitakarítani vagy bármit is csinálni.. jelenleg az ideiglenes albérletbe vagyok, amit a felújítás miatt vettünk ki, de innen mennem kell pár héten belül . Lassan másfél hete ide nem jött haza , telefonon nem lehet utolérni , messengeren ír 1-2 sort és ennyi. Szeretném vele tisztázni ezt a helyzetet , mert nem értem, minden rendben volt, de nem lehet vele szót érteni , mert támad és az a kifogása hogy sok dolga van.

29/N


2021. júl. 31. 21:18
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Teljesen el vagyok keseredve . Segítségem sincs . Azt meg nem tudom megérteni , hogy miért nem lehet megbeszélni a dolgokat .
2021. júl. 31. 21:20
 2/58 anonim ***** válasza:
93%
Készülj fel, hog a egyedülálló anyuka leszel. Már egyedülálló kismama vagy.
2021. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
96%

A csávó elhagyott téged.

A lakás, amit felújítotok valóban közös?

2021. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki képes a terhes párját így magára hagyni, akkor később se várj tőle semmi jót! Én megbeszélni sem akarnám a helyedbe. Úgy elhagynám mint a siccc! Ne engedd hogy lehúzzon és próbálj meg egy ilyen tapló nélkül boldog lenni a babáddal!
2021. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez cumi...

Sztem nem véletlen nem jár haza...

Elkönyvelheted, hogy ez ennyi volt 🤷‍♀️

2021. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
92%
Magyarul elhagyott. Gondolom a lakásba van az új asszonnyal. Sürgősen keress lakhatást.
2021. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim válasza:
94%
Így van ez tuti, hogy egyedül maradtál.
2021. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

3-as a lakás az ő nevén van ,mert örökölte , de elég sok pénzem van benne .

Igazság szerint bíztam benne , hogy csak beijedt , de most már nem is tudom mit csináljak .

2021. júl. 31. 21:44
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Számlával tudod igazolni legalább, hogy van benne pénzed? Próbáld visszakérni, ha nem akkor ez nem lesz könnyű menet.
2021. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom azt, hogy sok pénzed van benne, nem tudod számlákkal igazolni.. :/ Ez sajnos úgy tűnik nagy bukta
2021. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!