Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben milyen...

Első trimeszterben milyen készítményt lehet használni bakteriális fertőzése?

Figyelt kérdés

Természetesen megyek majd orvoshoz, de addig is kezdeni szeretnék magammal valamit.Kinek mi vált be?Nem annyira súlyos a helyzet, nagyon pici fehéres-sárgás folyás, illetve néha diszkomfort érzet odalent.Amit egyelőre csinálok,hogy a tisztasági betétre pár csepp teafaolajat teszek, ez a kellemetlen érzést megszünteti.

Köszönöm!


2021. aug. 4. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vitagyn C krém.
2021. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Bakteriális fertőzésre antibiotikum kell. Azt pedig csak orvos írhat.


Terhes vagy, ilyen esetben (már ha számít a baba) orvoshoz kell menni mielőbb, akár ügyeletre is.

2021. aug. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2, helyileg? Ugyan már!

Bakteriális vaginózisra lactofeel, vitagyn c,

2021. aug. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kettes úgy látom te nem ismered a magyar egészségügyet, múltkor erős derék és petefészekfájdalommal (de olyan hogy feküdni nem tudtam rajta) mentem be és körberöhögtek, megkérdezték minek vagyok ott.Voltam már terhes, akkor a 2. trimeszterben volt ilyen problémám, orvos akkor írt fel gyógyszert már mikor hüvelygyulladásom volt, előtte a gyógyszertári tetmékeket ajánlotta.Nem írosgatnak azonnal antibiotikumot, az első trimeszterben meg pláne.Igazából azért volt a kérdésem is mert első trimeszterben vagyok, nem tudtam hogy ilyenkor mit lehet alkalmazni.
2021. aug. 4. 06:57
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 a Vitagynre. Csodaszer, nem is kell sokáig használnom. Ha kidörzsöl a tisztasági, akkor is egyből segít.
2021. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem első trimeszterben az aktuális orvos gynoflort írt fel, vagyis ez vénynélküli… később rám se nézett odalent, hiába kértem.

Elmentem egy másik orvoshoz, és felírt egyből kliont, közbe meg lecseszte nekem az előző dokimat.

Én itthon sárgásnak “gondoltam” a folyásomat, sosem volt ilyen panaszom.. az orvos azt mondta ez már zöldes… :/

Nem tudom hányadik hétben vagy, de akinél először voltam az állami kórházban történt.. a második már magánba. Ég és föld… igaz szomorú, hogy fizetni kell a normális ellátásért, de inkább ez, minthogy most valami felszálló fertőzés alakuljon ki..

Jobbulást!

2021. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!