Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes terhességi...

Mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló tablettát és 1 hónapot vártunk amíg megjott (2x jött meg 1x a gyogyszer abbahagyása után majd utána rá 28napra.)

Most kellene megin 5én harmaggyára de ügye ienkor még nincs beállva a menstruáció. Mikor érdemes teszteltem?

Vagy ovulácio után hanyadik dpo-n?



2021. aug. 4. 04:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Aznap, mikor meg kellene jönnie.
2021. aug. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Abba hagytam, megint, harmadjára, ilyenkor



Pár nappal azután, hogy nem jött meg.

2021. aug. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Viszont nekem nagyon rendszertelen volt a ciklusom mielőtt fogamzásgátlót szedtem. A gyogyszertol pedig óra pontosságú lett.

2021. aug. 4. 06:24
 4/21 A kérdező kommentje:

Ezért nemtudom mikor kellene 28nappal számolok igy most.

És ovulációs tesztet használtam igy a mai napon van a 13dpo-m

2021. aug. 4. 06:28
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Ezért szoktak 3 hónap varakozast javasolni, hogy beálljon a szervezet
2021. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen én is sokat olvastam aztán élményem egy magán klinikára ott mondták ,hogy semmi szükség nincs erre a mai fogamzásgátlóknál. Az ien esetek miatt ha gondolom várjunk. De úgy voltunk vele ,hogy nem egyből hanem a biztonság kedvéért 1 hónapot vártunk.2honapja nem szedem már.
2021. aug. 4. 06:38
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a doki nem 3 hónapot mondott, hanem hogy egyből belevághatunk a babába, meg is tettük...

Első hónapban még 28napra megjött, a másodikban pedig nem. 30napnál teszteltem iszonyú erős pozitívat. Ma már 2 éves.


De egy helyesírási szótár tanulmányozását addig is ajánlanám...

2021. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

7!


Bele lehet vágni egyből hiszen a mai gyógyszerek már napokkal az utolso szem bevétel utan kiürülnek a szervezetbol. Azért javasolják a 3 hónapot, hogy lehessen látni, beáll e valami rendszerre a menstruáció. A kérdező a példa rá, fogalma sincs, hogy az elson28 nap utan a második is annyi lenne e, vagy mondjuk 34.

2021. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Javít a telefonom. Sajnálom ,de egy értelmező szótárt neked is ajánlok, mert kioktatást nem kértem! 😁

Köszönöm a válaszod azért.

2021. aug. 4. 06:53
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem sem ajánlotta,hogy várjak. De én 1 hónapot szerettem volna várni,mert jónak láttam.
2021. aug. 4. 06:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!