Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Új munkahelyen terhesség?

Új munkahelyen terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki teszt alapjan hogy babát várok. Nagyon stresszes munkahelyem volt ezelőtt, már 4 éve megszakitással védekeztünk a párommal , de sosem lett belőle baba , pedíg volt egy időszak amikor nagyon szerettük volna. Noss , pont 3 hónapja váltottam munkahelyet ,most telik le 3 nap múlva a próbaidőm. Nem terveztük a babát de szerintem ahogy nem stresszeltem a melóba szinte azonnal jött a pozitív teszt. Mindenképp megtartom mert stabil több éves kapcsolatom van, anyagilag jól állunk , nem albiba lakunk 30 éves vagyok. Viszont aggaszt hogy ilyen hamar kiesek a munkábol. Járt valakk hasonlóan?mikor mondjam el? Szeretném egy darabig még megtartani és nem közölni ..

2021. aug. 5. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

12.hétnél előbb semmiképp.


Valószínű semmi okod nem lesz rá, hogy ne dolgozhass legalább a 30.hétig, így nem esel ki olyan korán a munkából.

Táppénzre úgyis csak annyit mehetsz amennyit dolgoztál előtte a munkahelyeden, szóval jelenleg 3 hónapot.

2021. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem fognak tárt karokkal visszavárni az fix.

Sajnos az olyanok miatt mint te is, sokan nem vesznek fel egy helyre fiatal, még nem szült nőket.

2021. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

12.hét és próbaidő után mond el.

Ez van.

A munkáltatót te mint ember soha nem fogod érdekelni,ennek tükrében nyilván tartsd meg és legyetek boldogok. Bár sokan dobálóznak itt azzal milyen köcsögök akik így esnek teherbe mint a kérdező,azert ne feledjük,hogy ez CSAK egy munkahely.

2021. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor is ezt mondanád, ha te lennél a munkáltató?! Nem hiszem.
2021. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem akkor elvárnám hogy abortuszra menjen,máskülönben karikás ostorral ütném jézusom.
2021. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Beteg vagy!
2021. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is terhes lettem, most járt le 2-án a próbaidőm, de ő tervezett baba volt. És? A gyerek az első, kit érdekel mit szól a munkáltató.
2021. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!