Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer szedés terhesség alatt?

Gyógyszer szedés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam a belgyógyászatra 14 hetes kismama vagyok, és említettem hogy jelentősen emelkedett a pulzusom, persze a vizsgálat során is magas volt. Elküldtek pajzsmirigyre de az jó. Kaptam rá bisoprololt, amit a terhesség előtt is szedtem, de a nőgyógyász elvette, írt masik vérnyomás csökkentőt,amit azóta szedek, de a pulzusom az magas mellette is, a vérnyomásom az jó. És azóta lett magas mióta le lett cserélve a régi gyógyszer, amitől most újra felírtak. Csak aggódom hogy a babának nehogy baja legyen gyógyszertől, hisz azt egyszer már elvették.. De hát csak egy szakember írta fel.. Valaki szedett terhesség alatt bisoprololt?

2021. aug. 5. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatóját.
2021. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a kardiológián azt mondták, hogy tilos szedni a Bisoprololt, mert kárt tehet a magzatban. Mi lombikozunk, így most abba is kellett hagynom a szedését.

Tájékoztatóban is az szerepel, hogy nem szabad szedni.

2021. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!