Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlátszó színtelen szagtalan...

Átlátszó színtelen szagtalan folyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 hetes terhes vagyok és már 1 hete van ilyen átlátszó színtelen szagtalan vizes folyasom, nem sok, minimális de látok cseppeket a bugyimon.


Szerintetek

Lehetséges ilyen korán magzat víz szivárgás? Vettem teszt betetet az nem szinezodott el



2021. aug. 6. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy a magzatvíz. A terhesség alatti folyás normális, amennyiben színtelen, szagtalan, nem viszket stb. A terhesség későbbi szakaszában is lesz.
2021. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
De miért lenne egyből magzatviz szivárgás???
2021. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Normális. Terhesség alatt több a folyás. Volt mikor azt hittem becsurgattam még a gatyám is átázott.

Akkor van gond ha sárga, zöld, szürke, szaga van viszket csíp ég.

2021. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van és volt is. (Most 35het) 20het utan kezdődött. Az az igazsàg, hogy ez nekem egyre erősödött,több lett, azóta is ugyanolyan vizes. Szerintem mindenkinek változó milyen folyása lesz terhesség alatt
2021. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!