Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen utrogestan...

7 hetes terhesen utrogestan szedése mellett barnázás?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, 1 héttel ezelőtt is volt egy ici pici pecsételésem a tisztaságin, ami kb narancssárgás, vagy tejes kávé színű kb. hamar el is múlt. Tegnap viszont újra jelentkezett, most több volt és enyhe görcsökkel társult...

utrogestant kell szednem 2x2-t mert 2 vetélésem volt már és a meddőségin kiderült a progi hiány, így a dokim azt mondta ha terhes leszek azonnal szedjem.

Szerdán van időpontom a dokihoz vissza. Sajnos telefonon sem tudom elérni. Utro kúp mellett miért "barnázhatok" mégiscsak? :(

Ja és amint elkezdődik felteszem az adag kúpot és azonnal abbamarad a barnázás...

Közben pedig a tüneteim ugyanúgy vannak, sőt a hányinger is nemrég jelentkezett és éjjel is azzal szenvedtem.

érdemes lenne bemennem a korházba? Hétvége van sajnos csak ott fogadnának.



2021. aug. 7. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nem progeszteron hiány okozza a vérzést, hanem elpattant hajszálér vagy hematóma. Arra a progeszteron semmit sem ér. Bemenni semmiképp, semmit sem tudnak kezdeni veled, szerintem várj hétfőig és hívd az orvosod. Az is lehet hogy magától megoldódik.
2021. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Èn bemennék, legalább azèrt hogy tudjam hogy minden rendben van. Mondjuk én paramami vagyok, akkor nyugodnèk meg ha egy doki azt mondanà hogy minden rendben.
2021. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
2. Egy doki se tudja garantálni hogy ha kilépsz a rendelő ajtaján is minden rendben lesz. Vagy ha rendben is van, nem áll meg a fejlődésben vagy vetélsz el 3 nappal később. Feleslegesen terheled az ellátórendszert.
2021. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnéztek, semmi baj nincs, alaposan kivizsgáltak, se méhen belül, se hüvelyen belül semmi nyoma vérzésre utaló dolognak, így az orvos szerint csak a beágyazódás zajlik tovább, ahogyan nő a baba, ez okozza.

A picúrral minden rendben dobog a szíve, mérete is kiváló :)

2021. aug. 9. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

#3-as, ugye tudod hogy ez nagy hülyeség amit írsz?! “Ne terheld felelslegesen az ellátorendszert”.

Gondolom sosem voltàl terhes… onnantól kezdve hogy megdobban a szíved alatt a kis szíve, az életednél is jobbam szereted, aggódsz érte. Ha hematóma jele a vèrzés, azt tudjàk kezelni, illetve ha úgy adódik benr fogjàk a kórházban ès kivizsgálják a vèrzés okát/kezelik. Nem úgy van ám hogy terhes lesz a nő, aztán csak 9 hónap múlva meg kórházba amikor meg kell szülni a gyereket.


Kérdező, örülök hogy minden rendben van.🙏🏻😇

2021. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
#5 Persze, csak a levegőbe pofázok. 35. hetes terhes vagyok, egy olyan vizsgálaton sem vettem részt aminek nem volt értelme. Nem rohangálok a terhesség alatti vizes folyással orvoshoz mert az biztos magzatvíz és az elhanyagolható mennyiségű barnás “pecsételéssel” se ha amúgy más bajom nincs. Nem képzelek be magamnak minden szart. Tudod miért? Mert tisztában vagyok vele, ha nem egészséges az embrió, akkor úgyis elvetélek. Ha egészséges, akkor úgyis megmarad…
2021. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!