Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz mennyiség a 26....

Magzatvíz mennyiség a 26. héten: 7,77 cm. Van esetleg vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Harmadik baba.Kedden kezdődött,hogy mintha szivárgást észleltem volna,az ágyra folyt kicsi és kicsi a földre is. Megnéztem,nem folyás volt,vízszerű valami. Bementem a kórházba,mindent rendben találtak,hazaküldtek. De csütörtök este ismét bejöttem,mert napi kétszer éreztem,hogy folyik valami,bár nem olyan nagy mennyiségben,mint akkor. Kevesebbnek látták akkor a magzatvizet és pénteken is,legutóbb 7,77 cm volt. A lányomnál úgy kezdődött a szülés,hogy elfolyt teljesen a vizem,a fiamnál csak szivárgott,ehhez hasonlít a mostani is,de csak fizikai aktivitásnál jelentkezik és kisebb mennyiségben.

Ma újra nézik,ha nem javult,akkor elküldenek Pécsre. Fájásaim nincsenek és amióta szigorúan fekszem,nem igazán érzem a csorgást,fertőzés negatív,egyszarvú méhem van,így magasabb a kockázat mindenre.

Volt valakinek hasonló,mi lett a kimenetele?



2021. aug. 7. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
menybe az ügyeletre ha magzatviz,de bővebb folyás is lehet
2021. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!