Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alakult a terhességi...

Hogy alakult a terhességi hízás nálatok? Hányadik héten kezdetek hízni? Milyen ütemben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 08:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24 héttől rohamosan (Addig kb.semmit. Aztán volt heti egy kg-os időszak is) Utolsó hónapban már vissza kellett fognom magam. 13 kiló lett a vége és kb. egy ruhaméret változás
2021. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat. Úgy látom nagyon jól csináltatok.
2021. aug. 7. 16:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá. :) Kellett azért dolgozni, hogy lemenjen. De szinte mindenki szed magára is valamennyit
2021. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
28+2 vagyok, eddig 5kg + van rajtam, sajnos én azért a terhességet jó pár többlet kg-val kezdtem, remélem a maradék kis időbe nem szalad fel ràm nagyon sok! 😁
2021. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9-es: csináltál valamit ami miatt abba maradt a hízás? Változtattál valamint az étkezésen, vagy többet mozogtál vagy egyszerűen csak szerencsésebb vagy?

Köszi ha leírod :)

2021. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen ütemben hiztál kérdező?
2022. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!