Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog 2 magyar lány...

Normális dolog 2 magyar lány testvér között, hogy az idősebb 24 évesen harmadikat szüli a kisebbik meg a másodikat szüli 20 évesen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igazából mindenkinél más a normális. Ha úgy érzi megvan minden a gyerek vállaláshoz. Régen dédanyáink 18 évesen szültek.
2021. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
13 évesen ivarérett a nő. Ha nem lenne biológiailag normális dolog 30 alatt szülni, akkor nem is menstruálnának előtte. Az hogy lelkileg ki mikor érett hozzá, az egyéni dolog. Nem mellesleg magánügy. Semmi közöm hozzá melyik tesó mikor és mennyit szült, de másnak sincs.
2021. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Mi közünk van hozzá?

Ha el tudják tartani őket,foglalkoznak velük és szeretik őket akkor lehet akár 10 gyerekük is 30 éves korukig akkor sem lesz a mi dolgunk,hogy ők hogyan élik a családi életüket,hányan és hány évesen mit csinálnak.

Felnőtt emberek.

2021. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
23évesen szültem a 3.-at,14éves korom óta vagyok a párommal,aki már 19éve a férjem is.Mi mindig is komolyan gondoltuk egymással,és nagy családot akartunk.Mindent meg tudunk nekik adni,azért dolgozunk,hogy úgy élhessünk ahogy mi szeretnénk.Mielőtt azt gondoljátok,hogy én nem dolgozok,tévedtek.A gyerekek előtt dolgoztam 2 évet,és a kicsi 2éves kora óta újra dolgozók teljes munkaidőben.Utálom,ha mások a zsebükben túrkálnak,és lenéznek,mert fiatal szülők vagyunk.Senkinek semmi köze ehhez.Nekünk kell felnevelni őket,és nem is várjuk el mástól.Azt viszont igen,hogy mindenki a maga portáján sepregessen.
2021. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Előző vagyok.Annyit még hozzáfűznék,hogy szerintem meg az nem normális,hogy van aki közel 40,és most várja az elsőt,és nem 1-et akar.Mindenki maga döntse el,de mi élvezzük,hogy már önálló nagy gyerekeink vannak,(13,11,9)és még egyikünk sincs 40.Mindenki úgy csinálja,ahogy akarja,ebbe senkinek nem kellene beleszólni a.
2021. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az is normális, ha valaki huszonévesen szül, és az is ha közelebb a 40-hez. Semmi természettelleneset nem találok egyikben sem. Nem mindenki találja ám meg 14 évesen a "nagy őt".
2021. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen,pont erre írtam,hogy ehhez senkinek semmi köze.Visszaolvasva, nem egyértelmű,hogy mit is gondoltam😁.Úgy értettem,hogy nekem az fura,másnak meg az, hogy én fiatalon szültem.Mindkettő rendben van.Mint ahogy az is ha valaki csak 1-et vállal,más meg 5-öt.Szóval a lényeg,hogy kérdező: semmi közöd hozzá,és igen normális dolog,mert nekik így a jó.
2021. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!