Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. Pfizer oltás után, 3...

A 2. Pfizer oltás után, 3 héttel teherbe estem. Van valaki aki hasonló helyzetben van? Lehet ebben kockázat? Köszönöm ha válaszolsz.

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Terheseket is oltanak vele.
2021. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
13%
Utolsó, 6.hónap után oltanak csak, első trimeszterben nem mivel sajnos vetelest okozhat ill.rendellenességeket. Kérdező nem akarlak megijeszteni, mindenképp beszelj erről a nőgyógyászoddal, remelem midnen rendben lesz!
2021. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem 6. honap utan oltanak. Ismerosom 4 honapos várandós,par napja kapta a másodikat
2021. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmi bajt nem okoz. De az állandó stressz, az igen.
2021. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is pont a 2. után 3 héttel lett pozitív a teszt. 25. hétben vagyunk, minden rendben.
2021. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem első után 3 héttel fogant, eddig elvileg minden a legnagyobb rendben. Másodikat viszont nem veszem fel várandósan.
2021. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szputnyik után egy hónap múlva fogant
2021. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első oltás után 2 héttel pozitív lett a tesztem. Meddőségibe jártunk, ciklusindításra vártunk, de végül spontán sikerült. Az oltásról meg fél óra alatt kellett döntenem, hogy kérem-e másnap. Nem gondoltam, hogy sikeres lesz az a hónap. Egy orvos se csóválta a fejét. Az Istenhegyin a genetikai uh-n se. 14 hetesen kaptam a 2. Pfizert.
2021. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Milyen rendellenessegeket,kerlek meselj!! Lazon kivul,ami normalis oltasi reakcio,viszont terhesen nem a legjobb lazasnak lenni,na az okoz(hat) gondot,durvabb esetben vetelest,de ennyi. Imadom ezeket a remhirterjeszto aberraltakat. :)
2021. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!