Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyuka, ha 40 éves vagy-e...

Az anyuka, ha 40 éves vagy-e kor feletti, de szerelmes egy nála 15 évvel fiatalabb pasiba-férfiba,de a férfinak nincs gyereke, akkor mennyire gáz, mennyire rossz ha a nő szülni akar közös gyereket pasitól?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 14:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Nem fogod meg a gyerekkel.
2021. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha vénségére egyedülálló anya akar lenni, hajrá.
2021. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha tud, szüljön. Az ő dolguk. Semmivel nem különb az, ha a pasi idősebb 15 évvel és úgy vállalnak gyereket.
2021. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pasi is akarja és szeretik egymást akkor miért ne?! Nem is értem a kérdést.
2021. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Munkatársam megtette. Bár itt a történetben a nő már nem akart szülni (5. gyerek), de a fiatal srácnak ez volt az álma. A nő már 3 férjet elfogyasztott előtte, ő lett a 4. A gyerek egészséges, sok szerencsét kívánok nekik egymáshoz, hátha végre megtalálta, akit keres. Ennek ellenére nem lepődnék meg, ha később szétmennének.
2021. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak a fiatal pasi miatt, ha nekem már vannak gyerekeim és nem akartam többet, nem szülnék.
2021. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Muszáj. Utána már nem akar senki hozzá menni egy elvált 50 éves anyukához. Költséges, nem lesz soha a pasi előtérben a gyerekekkel szemben, nőnek meg tapasztalata is van a válásról.
2021. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést hanyadjára irod ki? Előbb válj el

Aztán szülj más férfinak gyereket...

Mire a fiu most érik szinte férfivá te már addigra mama leszel. Ezzel nem fogod magadhoz kötni

Én 3 gyerek után váltam el..

Aztán jött a mostani párom akivel már 1 éve eggyütt vagyunk. El fogadta a gyerekeimet h házat vettünk. Előbb meg kell alapozni! Ő is fiatalabb tőlem de csak 5 évvel

2021. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Ezt akartam írni mint a 8-as hogy tegnap is kiírtad, csak kicsit másképp hogy még férjed is van mellette...xd a válaszom továbbra is az hogy szerintem felelőtlenség 40 év felett gyereket szülni, még mindig fel kell nevelni, nem lesznek sokkal megértőbbek itt, azért mert nem írtad bele hogy nem a férjednek hanem a szeretődnek szeretnél szülni.
2021. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha a pasi is akarja, teljesen rendben van.
2021. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!