Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a második babát is...

Akik a második babát is császármetszéssel hozták a világra, mikor hagytátok abba a magnéziumot?

Figyelt kérdés

Beindult magától vagy programozott császárig bent maradt?

Hanyadik héten volt a programozott császár?



2021. aug. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdeztem a védőnőt meddig szedjem.35.hétig javasolta.
2021. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Azt hiszem 36 hétig szedtem és magától indult be. Pont aznap töltöttem a 39 hetet amelyik nap született.
2021. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
39.héten mentünk vizsgálatra, aznap toltak is a műtőbe fenyegető hegszétválás miatt . Végig szedtem.
2021. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem szedtem magnéziumot egyik terhességem alatt sem. Vbac-nek indult a 2., sajnos nem sikerült, de majdnem 2 napig vajúdhattam, hála Istennek.
2021. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi még csak készülünk a program császárra, de azt már tudom, hogy a Mg-ot végig kell szednem.
2021. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem azt mondta a dokim, hogy a 36.héten hagyjam abba. Pont ma vagyok 36hetes. Viszont félek a hegszétválástól, mert elvileg a fájásoknál pattanhat el. Tegnap mérték 3,2mm. Többet nem is mérik, akkor honnan tudják ha baj van? 🤷‍♀️
2021. aug. 19. 07:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretem mikor okoskák lepontoznak.. Nyílván aki végig szedi az orvosi utasításra teszi..
2021. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Többet nem is mérik, akkor honnan tudják ha baj van?"


Gondolom onnan,hogy szét pattant 😅

2021. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!