Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet beágyazódási vérzés...

Lehet beágyazódási vérzés ilyen hamar, vagy csak az oltás kavart be a ciklusomnak?

Figyelt kérdés
Szombaton (17. nap) gumi nélkül voltunk együtt, de nem ment el belém, most (22. nap) rózsaszín folyásom van, a mensim jövő hét végén esedékes, 29-32 napos a ciklusom.
2021. aug. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
En az oltasra szavaznék...
2021. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is arra hajlok, ahogy utána olvastam, leghamarabb holnap után vérezhetnék, a pfizernél meg több ilyet is olvastam. Azonban a naptáram szerint pont aznap volt magas a teherbeesés esélye, így kissé aggódom.
2021. aug. 19. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Aktus alatt nem aggódtál?
2021. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem szeretnél gyereket, akkor védekezz! Oltás után 3,5 hónapja nem menstruálok, nem vagyok terhes.
2021. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást, majd 10 évig szedtem gyógyszert, csak egészségügyi okokból abba kellett hagynom, és sokszor még amellé is húztunk gumit, így nyilván egyébként is szoktunk, egyszeri baklövés történt, és közben is aggódtam.
2021. aug. 19. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!