Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A derékfájdalom jelezheti,...

A derékfájdalom jelezheti, hogy közeledik a szülés?

Figyelt kérdés
37 hetes leszek holnapután.2 napja fáj a derekam, főleg este.Akkor is, ha sokat pihenek napközben.Anyósom szerint kb. 2 hetem van, mert nála is ez volt, mindkét fiánál.Igaz ez?És milyen a jósló fájás?Egyszer éreztem egy mensi szerű összehúzódást.Nem volt különösebben fájdalmas, inkább meglepődtem.Többször nem ismétlődött.Szerintetek jósló volt?Honnan lehet a jóslót az igazitól megkülönböztetni?
2010. aug. 30. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit leirtál az már jósló volt.

Igazi fájás akkor lesz ha már nem múlik el zuhanyzás hatására a rendszeresnek tünő fájás.


Anyósod biztos igazat mond hogy neki két hete volt vissza de nem lehet igy általánositani vannak akiknek a 32 héttől vannak rendszeres jóslóik és mégis a 40.hétre szülnek.

2010. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jósló fájást a derekadban érzed lenn,mintha meg akarna jönni(menszis görcs),ha már a hasadban is ezt érzed és rendszeres akkor már megindul a vajudás.
2010. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2010. aug. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!