Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan változik a (ha) terhess...

Hogyan változik a (ha) terhesség alatt a test?

Figyelt kérdés

Lehet-e ez terhes has?

Nagyon lapos volt mindig is a hasam, ha puffadás volt reggelre nyoma sem volt, de most a 6. Hétben járhatok és olyan, mintha az a "puffadás" nem tünne el. Olyasmi, hogy alulról, mintha a méhem ugye nyomná kifele a hasam. Lehetséges ez már ilyen korán, hogy látszódik?

Illetve keménynek kell-e lennie?

Mostanában nagyon sokat eszem (eddig fogyókúra napi 1000 kalória, vagy alatti, most kb. 2000) és nőtt is kicsi háj, de nagyon pici, annyi, hogy még mindig laposnak tünne a hasam, ha nincs ott az a "púp". Keménynek kellene lennie, és nőhet már ilyenkor?

aug. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a terhesség miatt. De nem azért, mert ott a baba, hanem azért, mert hormonális hatásra lazábbak a kötőszövetek. Így aztán egy töltött káposzta is meglátszik.
aug. 22. 21:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A baba nyomja a méhet,ami kinyomja a hasat. De 6.hétben az a pár mm-es embrió nem fogja kifele nyomni. Ez puffadás
aug. 22. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
ha pozitiv a terheségi teszted.akkor puffadás 14.15.20. hétig
aug. 22. 21:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Ennek a puffadásnak vécézésnél, böfögésnél, le kell mennie?
aug. 22. 21:15
Kvízjáték online és ingyenes
 5/10 anonim ***** válasza:
Lefog
aug. 22. 21:16
 6/10 A kérdező kommentje:
4. Napja nem megy le, ezért is furcsa. Kisebb lesz, de marad a puffadásos forma. Bár, igaz, nehezebben megy a vécézés..
aug. 22. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy terhes, akkor a szervezeted csak szimplán nem tud mit kezdeni a hirtelen 2000 kalóriával. 1000 amúgy nagyon kevés, lehet, hogy megelégelte a szervezeted és azért eszel most dupla annyit.

Teszt?

aug. 22. 21:38
Kullancsriasztó, szúnyogriasztó
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Jaaaa hogy nem is biztos ,hogy terhes vagy? A 6.hétben járhatsz....ezt most nem értem. Van már egyáltalán pozitív teszted? Mert ennyi idősen már kimutatja
aug. 22. 21:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem, de 8.napja kimaradásom van, fáj a mellem és fehér folyásom van. Volt egy kis 3 napos nagyon enyhe vérzésem.. nem tudom, hogy lehet-e terhesség..
aug. 22. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyi ne csak a tévét nézze!

Ha terhes vagy akkor nem fog lemenni..

Nekem úgy volt, hogy

Estére puffadt

Lement

Puffadt

Lement

( de reggel sem olyan volt, mint előtte)

Aztán egyszercsak nem ment sehova a puffadás, hanem onnan indult a következő napi puffadás.

De ilyenkor senki nem látta a terhességet!! Képeket visszanézve màr én sem..

Az általad emlîtett az simán lehet pár kg hîzástól is.

aug. 23. 07:03

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!