Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt petefészek...

Terhesség alatt petefészek ciszták veszélyesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja voltam a 12 hetes genetikai ultrahangon,ahol 4db cisztát láttak a petefészkeimben. 2db 3cm-es és 2db 2-2,5cm-eseket. Lombikos kismama vagyok,a doki azt mondta a hormonoktól van,de nem fűzött hozzá mást.

Másfél hete,volt enyhe vérzésem is,amit nem tudtak megmondani mitől. Esetleg az is ciszta miatt lehetett? Felfognak szívódni,okozhatnak valami problémát?

Köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak cisztáim mindig is, nem volt vele tennivaló. Terhesség alatt szépen elmúltak.
2021. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jó! Köszönöm! Én nem tudok róla,hogy nekem lettek volna valaha is,első terhességemnél se,bár ő spontán volt.

Egy ideje már éreztem,hogy eléggé fáj az egyik oldalam,de azt hittem a méhem miatt ahogy nő,de így már nem biztos,hogy az miatt..

Remélem felszívódnak nekem is.. elég ijesztő..

2021. aug. 24. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
ah felszivo ciszta akkor nincsb aj
2021. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig elő jön a cisztám,mind a 2 terhességem alatt is volt, érdekes csak a bal petefészkemben. De mindig kapok rá gyógyszert amitől felszívódik
2021. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!