Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek kimaradt...

Van itt olyan, akinek kimaradt a 12. hetes ultrahang?

Figyelt kérdés

Nem kérek ítélkező válaszokat, nem szándékosan maradt ki. Nem erre vonatkozik a kérdés.. Most megyünk 16 hetes uh-ra.

Érdemes elmenni Prenatestre? Adhat megnyugtató választ, a 12. hetes kimaradt uh ellenére is?



2021. aug. 25. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A baba egészsége nem a vizsgálatokon múlik az remélem megvan. Mehetsz te amire akarsz, ha a babád egészséges akkor az, ha beteg akkor meg az, a vizsgálat csak felfedezi ha esetleg valami nem oké. Mellesleg elég nagy felelőtlenség egy ekkora súllyal bíró vizsgálatot kihagyni, biztos megvolt rá az okod, de ez akkor is gáz. Minden esetre a baba egészségére ez nincsen hatással.
2021. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én megcsináltatnám a Prena-t nyugtatásképp. Anno a 9 hetesen csináltattam, de akkor is az volt a célom, hogy ne kattogjam végig a 9 hónapot.
2021. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem elmérték, így 12 hetes helyett 14 hetesen sikerült eljutni a vizsgálatra (menzesz szerint 12+4 lett volna). Csináltattunk prenat, egyébként is csak abban az esetben vetettük volna el, ha beteg, ezt pedig 20. hétig azt hiszem lehet. Szóval ha van rá keret, megnyugtatásképp lehet kérni.
2021. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmaradt.Húzták rá a szájukat,de hát mit tudtam csinálni,13 hetesen derült ki a terhesség.Volt vérzésem,rendesen..

18 hetesen voltam következőnek,mert utólag nem lehetett genetikait csináltatni.

2021. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Én akkor voltam covidos, így nekemis elmaradt. 19 hetes volt csak, meg persze előtte a megállapítás. Mi nem csinaltattuk meg, de ha te így vagy nyugodt, akkor csinaltass inkább.
2021. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!