Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még a barnazas?...

Meddig tart még a barnazas? Akinek volt, mikor múlt el?

Figyelt kérdés
14+5hkm és utoljára két hete volt verzesem. Nem tudják mitől. Tegnap újra elmentem dokihoz, mert azóta barnazok és nem akar múlni. Azt mondta még egy két hétig kitarthat, de el kell muljon. Kérem kimeljenek azok a kommentelők akik: nem tudják ez milyen és nem volt nekik ilyen soha, csak idejönnek okoskodni. Illetve azok is akiknek a tanácsa hogy menj orvoshoz, mert mint mondtam, folyamatos az orvosi felügyelet. Meg úgy alapjáraton örülnék ha a szokásos lenèző és bunkó kommentekből nem kapnék. Köszönöm ☺️

2021. aug. 26. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a második babával 2x volt.

11 hetesen, akkor kb 1 hétig tartott

Aztán 30 hetesen, az csak 2 nap volt

Idegőrlő tud lenni, nálam sem találtak konkrét okot, a baba teljesen jól volt, méhszáj zárva. Semmi rendellenes, nekem azt mondta rá a doki, hogy ilyenkor gyengék a hajszálerek és könnyebben pattan el 1-1.

2021. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, nekem soha nem volt 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
progeszteron hiány?
2021. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes. Azért csak nem sikerült elolvasni a kérdést teljesen. Egyesek köszönöm. Progit abba kellett hagynom a 12.heten, akkor azt mondták lehet attól vèrzek mert felmarta a hüvelyt.
2021. aug. 26. 09:20
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Ilyenkor már nem jellemző a progeszteron hiány, a méhlepény már ellátja az igényeket.

Nekem is van időnként vérzés, barnázás, senki sem tudja mitől. Eltart pár napig, aztán még nagyon apró darabkákban tisztul további pár napig. Én már nem csinálok belőle ügyet. Mikor volt az utolsó, kb 20 hetesen, akkor eldöntöttem, hogy szeptembertől nem dolgozom. Azóta nem jelentkezett a probléma. Babával, méhlepénnyel, hormonokkal (én ezt magánban ellenőriztettem, amúgy államiba mentem mindig az ügyeletre a vérzéseimmel) folyamatosan minden rendben. A vérbőség miatt gondolom könnyebben pattannak el a hajszálerek, én erre tippelek. Ha nem látnak semmit, szerintem nálad is ilyesmi lehet.

2021. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ja, vagy ha használtál progit, akkor valóban lehet attól is :)
2021. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen apróbb darabok jönnek már napok óta, de már nem oylan sötét, viszont egyáltalán nem érzem hogy múlna el, olyan mintha állandó lenne a mennyisége. Nekem ügyeleten már azt mondták, hogy akkor se menjek ha véres, csak akkor ha fél órája folyik. Gondolom elegük van belőlem, de nekem meg a folytonos aggodalomból és hogy alig merek csinálni bármit is...
2021. aug. 26. 10:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy mindegy csinálok-e valamit. Legutóbb már tornáztam is mikor ez volt. Tán még hamarabb el is múlt :D Ügyeletre azzal már nem is mentem. Szerintem nincs okod az aggodalomra, biztosan jól van a pici. Kénytelen az ember megszokni ezt a helyzetet, és megpróbálni megnyugodni, meg bízni a legjobbakban. Főleg mivel ha beköltöznél ezzel az ügyeletre sem tudnának veled mit csinálni. Szívhangfigyelőd nincs otthon? Nekem az sokat segített nyugiban maradni, amíg nem éreztem a baba mozgását. Rágallgattam 10 mp-re, konstatáltam hogy él és virul :)
2021. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok,de szerintem azért mert fekvés közben nem tud kifolyni, és utána egybe távozik. tegnap megnyugtatott a doki, úgyhogy mától kezdtem én is aktívabb lenni kicsit. A héten még nem szeretném ultrahangozni, majd jövő héten kezdjük el a szivhang figyelőt. Későbbiek miatt aggódom inkább, nehogy korábban nyíljon a mehszaj vagy hasonló. Remélem nem lesz ilyen.
2021. aug. 26. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:

26. héten járok, 6 hete mentes mindenféle barnázástól, és minden rendben. Biztos nálad is minden jó lesz :) 🤞

Nem hinném, hogy ez előjele lenne egy későbbi koraszülésnek. Nyugodj meg :)

2021. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!