Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé járó...

Terhesség vége felé járó kismamák, hogy érzitek magatokat? Erre az időre beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma konkrétan szinte megállás nélkül görcsölök.

Kettős front van ma.

Most délutánra a derekam is elkezdett fájni.


Delután nagyon gondolkodtam egy ügyeleten, de magnézium és pihenés hatására enyhült, így nem indultam el.


34+6 (méret szerint 35+4)

2021. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon bízom benne, hogy megindul valami...

Jövőhét szerdán lesz az indítás, viszont most szerdán még C:3000 volt (méhszáj totál éretlen), így kicsit félek, hogy nem fog hatni a tabletta.


Egyébként kifejezetten jól vagyok, nem fáj sehol, legalábbis gyanúsan sehol...


Te hogy vagy? :)

2021. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon vártam ezt a frontos időt, hogy majd hátha, de semmi :/ A baba kicsit lustább ma, meg én is.

Szerdán voltam orvosnál, én is teljesen zárt vagyok.

2021. aug. 28. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk eltart ez a szomorkás idő pár napot, hátha! 😉


Pindurkáimnak sajnos egy héten belül meg kell születniük, egypetéjű ikrek, nem tölthetem be velük a 37. hetet (pedig minden értékünk teljesen jó). Ez a protokoll. 😏


Kettes voltam.

2021. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, erdekes protokoll, ismerős anyuka ikrei a 38. Héten születtek
2021. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én sem vagyok teljesen meggyőzve, főleg, hogy nagyon sok ikres anyuka elviszi a terhességet a 38-39. hétig is. Illetve a legutóbbi UH (34 hetes) becslés alapján még mindig akkorák, mintha csak egykeként fejlődnének... Áramlás jó, NST jó, vérképem jó. Nagyon vegyesek az érzéseim...
2021. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bízzunk akkor a frontokban 😊 Itt a helyi kórházban tele a szülőszoba, annyi mindenkinek beindult.

Tényleg érdekes protokoll ez, barátnőm ikrei 1,5 évesek 39+1re születtek spontán 🤔

2021. aug. 28. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem holnap van a terminusom, hét elején már azt mondta a doki, hogy bármikor beindulhat, lent van a baba feje, C:1111 az értékem, ehhez képest sehol semmi. Sokkal többször keményedett a hasam a héten, mint eddig, ez most vagy a frontok, vagy a szülés közeledte miatt van, ezt nem tudom (vagy annyi, hogy most már nem szedek magnéziumot, mint eddig).

A szokásos refluxot, aranyeret, derékfájást, bénázást leszámítva jól bírom a terhességet, így nem is sürgetem a manót annyira, bár az indított szülést inkább elkerülném.

2021. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!