Gumimacika2 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 23-án volt ovulációm elméletileg ,a férjemmel előtte ( kb egy héttel) utánna is együtt voltunk .Lehetséges ha mondjuk 16-17-19-21-22- én együtt voltunk hogy terhes legyek?😶 Az érdekelne igazábol hogy volt e valakinek ilyen bamar tünete? Kb 4-5 napja erős hányingerem van evés előtt után változó de mindig olyan hirtelen tör rám és ugy érzem most minden kijön belőlem de hiába megyek és próbálok semmi sem jön.Nem vagyok nagy étvágyú de pl tegnap elmentünk egy étterembe enni és felfaltam az egész adagot amit adtak (nem kis adag volt) és még utánna bement egy szelet torta is és csak akkor éreztem azt hogy jól laktam,máskor meg eszek egy maréknyi ennivalót és dugig vagyok.Másfélhét alatt hiztam 2 kgt máskor egy hónap alatt nem jön fel 1 kg 😃3nappal ezelőtt egymás után ettem a csokit meg a savanyú káposztát igazábol felsem tünt csak a párom kérdezte hogy káposztát és csokit eszek?😶A hasam délutánra felpuffad mint amikor mensi előtt szokott,illetve feltünően sűrűn kell wc-re mennem eddig jó volt ha egy héten 2szer volt most meg napi 2.Nem csináltunk még tesztet 09.06-án kellene megjönnie de nem tudom ezeket hova tenni.Volt már bélproblémám vakbélgyulladással műtöttek decemberbe arra is gondoltam nem e ott van valami probléma ismét.Irjatok véleményeket légyszi☺️😶😶



#terhesség #teherbeesés #Terhesség első jelei #Terhes lehetek ha
2021. aug. 30. 15:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Majd szeptember 6.-an ha nem jön meg tesztelj. Ezek egyelőre nem tünetek. Max annak a tünetei, hogy élő szevezeted van :D
2021. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%

Na,még egy nagy étvágyú,az ég szerelmére mi honnan tudjuk,hogy bennetek mi van és mi nincs..

Az étvágy változás nem a terhesség miatt van.Az nem tünet.Legálabbis ilyen korán nem..


Vegyél egy terhességi tesztet,csináld meg és ha pozitív terhes vagy,ha negatív és nem jön meg próbáld újra egy pár nap múlva.

Ha akkor se orvos,mert akkor valami bajod is lehet akár.

2021. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Persze mindezt azután,hogy el is maradt a menstruációd,ha nem marad el nem vagy terhes.. ><
2021. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
A terhességi tüneteket a hcg hormon okozza, ami 7 nappal a fogantatás után még nincs, nem lehet akkora szinten, hogy ilyesmit érezz. Ezeket vagy pszichésen csinálod vagy valami más okozza. Ettől függetlenül persze elindulhatott a terhesség, 5 nap múlva egyb10-es teszt már kimutathatja.
2021. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
később teszteljén,vegél terheségi tesztet,mennyél nőgyogyászhoz
2021. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem lehett volna egy normális választ irni igaz?pl e válaszod első felét ha elhagyod máris normális választ adsz és nincs az emberbe azaz érzés hogy mekkora egy fasz vagyok hogy nem tudom 🙄😬(Na,még egy nagy étvágyú,az ég szerelmére mi honnan tudjuk,hogy bennetek mi van és mi nincs..)

Azért köszönöm szépen🙂

2021. aug. 30. 15:52
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

Bírom,hogy ilyenkor azonnal írnak üzenetet.

Nyílván az én hibám,hogy naponta van 10 idióta is aki tesztelés,nőgyógyászat és MINIMUM internetes utána olvasás nélkül ide böfögi,hogy megdugtam,hánytam,herpeszem van vajon terhes lettem-e..


A terhesség topicnak nagyon nem erről kellene szólnia.Ha van teszt,ha valami kérdés van,ha valakinek aggodalmai vannak,vagy csak megosztana valamit és rákérdezne mások mit gondolnak arra tudunk mit mondani.

De ezekre..és ettől függetlenül akarunk fórumozni,és igen,ebben a témában.Viszont ezeket olvasni óráról órára.."terhes vagyok-e?"

Melyikünk felhasználóneve 'Terhességi teszt'?

2021. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha kiakasztottam valakit/valakiket a kérdésemmel elfelejtettem hogy már olyan világot élünk hogy egyből neki rontunk a másiknak ha éppen más/mások felidegesitenek.Igazábol csak arra lettem volna kiváncsi lehet e ilyen hamar tünet tapasztalatokra lettem volna kiváncsi ,amit részben kaptam,mellesleg igen olvastam utána de a fórumok helyett tapasztalatra lettem volna kiváncsi de már látom hiba volt ide irni.Jo hogy van ezaz oldal ahol ha kerdezel megesznek ,sok oldalt vezettem már és emberekkel foglalkozom deha nincs idegrendszere valakinek hozzá mért csinálja?!..
2021. aug. 30. 16:00
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem vezetjük az oldalt.Ugyan olyan felhasználók vagyunk mint te,és semmi baj az idegrendszerével senkinek.

Szimplán,ha hülyeséget kérdezel nem fogsz olyan választ kapni ami tetszik.


Megkaptad amit akartál.Vagy terhes vagy,vagy nem.Tesztelj,és ha van kérdésed (amire se nőgyógyász,se védőnő,se az internet,se semmi nem tud választ adni) akkor érdemes itt kérdezni.

De azt,hogy vajon benned van-e egy gyerek teszt meg minden nélkül honnan az égből kellene tudnunk annyiból,hogy aktusod volt?

2021. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

Egy hete lefeküdtem a párommal,kérdező,szerinted lehetek terhes? Mit mondanál,ha valaki ennyit kérdezne?

Ugyan azt amit itt kaptál válasznak: Ha elmaradt a menstruációd vegyél egy terhességi tesztet,és ha pozitív akkor terhes vagy.

Utána tudunk segíteni.Így nem.

És én is pont azt írtam,már vagy 100.kérdéshez,hogy miért kell ennyire bosszantónak lenni és úgy kérdést feltenni,hogy kb diagnózist is tőlünk vártok látatlanban.

Én jelenteni szoktam az ilyen kérdéseket,mert semmi értelmük.

2021. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!