Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zselé távozik? 16 hetes...

Zselé távozik? 16 hetes terhesen? Szintelen szagtalan átlátszó..? Ugye ez nem lehet a nyák dugó??

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok jelenleg. A terhességem eddig zavartalan,problémamentes. Tegnap a szokásos szintelen(inkább tejszinű) szagtalan terhességi folyás mellett egy kisebb darab zselé szerű darabkát is észrevettem hogy távozott… Majd ma megint egy kis darabot találtam a bugyimon reggel… Tudom hogy van olyan hogy nyákdugó.. De az ilyenkor még nem távozhat nem? Illetve az barnás szinű.. Vagy lehet átlátszó is? Nekem ez az első terhességem nem tudom de csak gondolom ez olyan lehet nálam állagra mint a nyákdugó.. Alapjáraton régebben jóval a terhesség elött volt már hasonló folyásom egyszer kétszer magától elmúlt… De ez most más hiszen itt a terhességről beszélünk. Azon kívűl hogy menjek orvoshoz (és várjak 3-4 órát a várandosgondozóba) Tudna valaki segíteni vajon mi lehet ez?? köszönöm!!

2021. aug. 31. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Beírod a Google keresőbe, hogy mucus plug. Megnézed a képeket és akkor el tudod dönteni. A nyakdugo nagy. Nekem is kb ennyi jött mint a képeken.


(A képek annak akit nem érint undoritoak lehetnek, így csak az keressen rá akit nem zavar a látvány)

2021. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem,nem távozhat 16 hetesen :D
2021. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem?
2021. aug. 31. 09:41
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Dehogynem tavozhat 16 hetesen.

Ez olyan mintha azt mondanad,hogy a 12.het utan mar nem vetelhetsz vagy,hogy a kiirt datum elott felidoben nem indulhat meg egy szules.


Nekem a 16.het kornyeken tavozott es nem akkora darab,mint a kepeken. En nem is tudtam,hogy van ilyen elotte.

2021. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát,ha 100%-ig biztos vagy abban,hogy az nyákdugó volt akkor nyitva van a méhszáj.Elméletileg nem távozhat olyan korán,35-37 hetesen szokták engedni nyílni.

De ismétlem,ha biztos inkább keresd fel az orvosod mert az baj,én úgy tudom ennyire korán nem tud.

2021. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
ha nyilik méhszájad nyákdugod megy el, akkor orvosod vizsgáljon meg,mert baj. folyásod van akkor nincs baj
2021. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy nyákdugó!! Sőt! Első terhességem… Nem tudom mi az ami normalis mi nem az. Multkoris mikor bementem a korhazba csak lebasztak hogy semmiségekkel ne rohangáljak be. Ha nagy baj lenne akkod azt nagy bajként is érezném. Mivel nem gorcsolok nem verzek nem erzem nagy bajnak persze megijedtem
2021. aug. 31. 10:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát,sürgősségire tudsz ilyenkor csak menni vagy védőnőt felhívni ezzel kapcsolatban.

Sürgősségin biztos,hogy megint megkapod hogy minek rohangálsz be semmiséggel,ha nincs semmi,de nem tudhatod,hogy van-e valami ha nem kérdezel meg egy orvost..:D

Minden esetre várj még,ha lesz még hasonló folyásod akkor nem nyákdugó.

2021. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nekem is, olyan egybe volt mint egy ovulacios nyák csak sárgás és tömörebb kb én is 16-20 hetes terhes lehettem.

Nem nagy mennyiség de én is megijedtem, hogy mi volt nem tudom, arra emlékszem hogy egész terhességem alatt tisztasági betét kellett.

2021. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem inkabb menj orvoshoz, nezzen rad az a tuti. Ha hülyenek nez is.

A nyakdugo nem midnen esetben nagy, mint a kepeken... Nekem mar akkor tavazott csak nikor mentrm szülni es az orvos felnyúot mrgvizsgalt. Utana lattam ahigy töröltrm mrg magam hogy ott egy kocsonyás véres cucc.

2021. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!