Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek gyógyszerrel beállított...

Akinek gyógyszerrel beállított nem autoimmun pajzsmirigy alulműködése van az milyen vitamint szed?

Figyelt kérdés
A pm gyógyszer adagolásán kellett váltotatni az első trimeszterben?

#Pajzsmirigy, terhesség, vitamin
2021. aug. 31. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Kellett változtatni,gyógyszert is cseréltek.

Syntroxine (előtte letrox),jód, szelén,és kiemelten D vitamin kapszula van felírva.Mindenből naponta egy.

2021. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Terhesvitamint is szedtél mellette? Ha igen milyet?

2021. aug. 31. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedtem,JutaVitet és Magnerotot.:)
2021. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bajban vagyok a jódkérdéssel. Ellentmondásos dolgokat olvasok :(
2021. aug. 31. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pm alulmukedessel TILOS jodot szednem. D vitamin és szelén ami kell a gyógyszer mellé, én eddig is syntroxint szedtem mert a masik fajtától rosszul voltam. Probaltam a, jodmentes jutavit terhesvitamint de olyan borzasztó, már rosszulletekkel járó étvágyat csinált hogy hamar abba is hagytam.
2021. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én most jódmentes jutavitet szedek, egyelőre nincs gondom vele.


Mikor kerestétek fel az endokrinológust?

Nekem még csak pozitív tesztem van, ha lesz szívhang ( ha lesz), akkor teveztem.

2021. aug. 31. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy birod🙃 én amugy is járok hozzá ugye, szeptember 7en megyek haza Magyarországra mert a, párom svéd és itt lettem terhes július végén, csinaltattam itt tsh vervetelt de olyan lassuak hogy elvileg talan holnapra lesz kész, azzal tudok menni az endokrinologusomhoz ha hazaertem Magyarországra
2021. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, akkor ez nem sürgős, nekem nemrég volt ellenőrzésem.
2021. aug. 31. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor, valóban nem, én régen voltam már, novemberben, mert mindig jó volt az értékem csak, ugye terhesseg alatt fontos 2.5 alatt tartani
2021. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már van pozitív teszted akkor keresd fel az orvosod az első vérvételes leleteddel.:)
2021. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!