Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt, elmúlni látszó terhess...

Elmúlt, elmúlni látszó terhességi tünetek? 9.hét

Figyelt kérdés

A kilencedik héten járok, a múlt héten voltam dokinál, megkaptam egy csomó beutalót, még egyiknél se jártam.

Úgy három hete, egy hónapja kezdődtek a tüneteim: mellfeszülés, derékfájás, fáradékonyság, múlt héten jött hozzá a közérzetromlás, enyhe émelygés.

Dokitól kérdeztem, minden jó, a tüneteim is rendben vannak.

Hétfőn nagyon rosszul voltam, kedden már kicsit jobban, de tegnap, mintha elvágták volna a nagyobb tüneteket. Nem fájt a derekam, a mellem, nem akartam a nap közepén elaludni (az émelygés picit még megvan, de határozottan nem érzem magamat rosszul).

És igy tegnap este beütött egy gondolat: Hm, ma nem volt semmi bajom. Gyanús...

Tényleg az, vagy inkább örüljek neki? Vagy várjak még pár napot, hogy alakulok?

Érdemes elmenni még egy UH-ra, mielőtt elmegyek a kivizsgálásokra?



2021. szept. 2. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, jön a terhesség könnyebbik szakasza. Örülj neki.
2021. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 11. héten elmentem egy plusz UH-ra, mert az egyetlen tüneteim (mellfeszülés, haspuffadás) elmúltak. Minden rendben volt szerencsére. Van akinek hamarabb elmúlnak a tünetek, de mivel problémát is jelezhet, én nyugodtabb voltam így.
2021. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ez tapasztalatom szerint tök hullámzó lesz, 6-7.héten meg akartam halni a fáradtsàgtól meg a kaja undortól, aztán elmúlt 1-2 napra, megijedtem, de visszatért és kb. a 11.hétig kitartott😂 pihenj, amennyit tudsz, nyugodj meg és élvezd!😊
2021. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pihenjél, ha elmultak terhes tüneteid,akkro meguszos kismama vagy örülj neki
2021. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanekkor múlt el nekem is minden pár nap alatt. Persze én is betojtam, de semmi baj nem volt. Ja és nem is jött vissza, innentől minden percét élveztem a terhességemnek a szülésig.
2021. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!