Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheség elejétől a szülésig...

Terheség elejétől a szülésig elbirtátok a terhet,súlyokat,nagy pocakotokat és és végig feltudtátok venni cipőiteket, papucsaitokat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Van egy 17kg-s fiam, naoi szinten fel kell vennem.

Tegnap borotválkoztam ottlenn, még láttam.

A cipőt is könnyebben felveszem, mint a férjem 🤦‍♀️🤣

Ja és ma reggel még a lábkörmöm is kifestettem.


38hkm

2021. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

A cipőt úgy vettem fel az utolsó időkbe, hogy leültem, a lábamat oldalról keresztbe hoztam, hogy a térdemen megtámasztottam. Mint egy fél törökülés, csak széken. De ezt állva is csináltam. Egyik láb nyújtva, a másik felemel, keresztbeteszed a térded felett a bokád van a térded felett. Pont eléred és a hasad sem zavar. De ilyenkor érdemes a fenekeddel a falnak támaszkodni, nehogy elborulj.

A cipekedés meg mindenkinek más. Más az emberek teherbírása, illetve terhesség előtt mihez szoltál. Ha valamit megemelsz, érzed, hogy kellemetlen, szúr vagy fáj. Csak amit bírsz, azt emeld.

2021. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Még megy minden, bár az ágyról néha inkább legurulni szoktam :)

38 hkm

2021. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az utolsó 2 hétben úgy vizesedett a lábam, hogy csak vietnámi papucsot tudtam felvenni, de pl kismama ruhára abszolút nem volt szükségem, minden ruhám ugyanúgy rámjött
2021. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Más volt a két terhességem, az elsővel veszélyeztetett voltam, az ágyból is csak orvosi engedéllyel kelhettem ki, még a literes vizes palackot se emelhettem meg. A másodikkal nem volt semmi gond, végig emelgettem az első szülötett, költöztünk, ugyanúgy vittem a dobozokat, sőt festettem is a 37. hétben.
2021. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

33.hét.

A zokni felhúzás már elég sok nyögéssel jár, de mèg azért felküzdöm :D

2021. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám 18 kg szaladt fel a terhesség során és látványos hasam lett, olyannyira, hogy még a tömegközlekedők általános ingerküszöbét is elérte, így általában kaptam helyet. ;)

-meglepetésemre azonban végig a szerves részemnek éreztem a hasamat. Végig tudtam normálisan aludni, mozogni, nem változott a teherbírásom és az egyensúlyérzetem sem.

2021. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen terhet meg súlyokat?

Saját magamat még jó h elbírtam.

Nyilván nem én raktam arrébb a szekrénysort.....

A papucsot nem terhesen sem művészet felvenni. Beledugod a lábad és kész.

Egyébként minden más napi teendő ment.

A lányomra is feltudtam adni a bakancsot (kicsit akadt a cipzár) pedig ikreket vártam, tehát brutál nagy hasam volt

2021. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik lábbelimmel volt gond


De a borotva is ment pedig 22 kg jött fel a 2. Terhesség alatt ( víz volt sok)

A nagyot is tudtam emelni simán..

2021. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!