Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes embriónál nincs...

7 hetes embriónál nincs egyértelmű szív pulzálás. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint 7 hetes és 3 napos, a petezsák szabályos, 35 mm, benne szikhólyag és embrió, CRL: 11mm. Iszonyúan aggódom, rettegek. 2 hét múlva kell visszamennem, úgy érzem beleőrülök.

2021. szept. 2. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Kellene lennie, de extra béna gépnél és kései fogantatásnál még beleférhet.
2021. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 7+3nál szintén 11mm volt a babám, de egyertelmű pulzálás volt, pedig az a gép egy őskövület.


Ez a kései fogantatás meg nem opció, mert méretben meg jó a baba teljesen... ha késöbb fogant volna, nem lenne ekkora.

2021. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha van rá keret, egy fizetős babamozis helyen már lehet, hogy látszik!
2021. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég nagy a baj. Igazából már azt várjátok hogy magától megy el vagy intézni kell majd. Ha most nincs pulzálás az már nem fog "beindulni".
2021. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is kb ugyanez volt, de később sem lett szivhang sajnos. A szomszéd anyukával is hasonló, neki aztán halistennek lett. Ezen ne idegeskedj, mert nem tudod befolyásolni mi legyen. Engem azzal vigasztalt a dokim, hogy lehet beteg lett volna, így inkább nem indult be a terhesség.
2021. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
gép függő meg később fogant a baba.ha később se lesz szív akkor baj van
2021. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
11 mm-es CRL-nél egyérteélműen látni kellene szívcsőpulzációt, ha nem teljesen vak az orvos.
2021. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Mielőtt teljesen magadba roskadsz és halálra aggódod magad, menj el egy másik orvoshoz is, nézzen meg ő is!
2021. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor jártam így, amikor sajnos tényleg elhalt a magzat és missed ab lett a vége😔 az orvos is akkor azt mondta, hogy 50-50%,tehát van esély arra is, hogy aztán minden rendben legyen. Azért jobb, ha felkészülsz lelkiekben, hogy lehet, el kell búcsúzz, ettől a babától. Viszont én előbb visszamennék (engem 1 hétre rá látott újra, akkor már egyértelmű volt), ha hozzá nem tudsz, akkor másik orvoshoz!

Tudom, min mész keresztül, de ahogy előttem is írták, nem tudod befolyásolni, és egyébként én utólag hálás vagyok, hogy kaptam időt, hogy fokozatosan felkészüljek a történtekre és nem derült égből villámcsapásként vetéltem el. A legjobbakat kívánom!! Örülnék, ha megírnád a fejleményeket, ha lesz rá kapacitásom, drukkolok!

2021. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A telefon kijavított, szóval, ha neked lesz rá kapacitásoD
2021. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!