Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik nev lenne...

Szerintetek melyik nev lenne a legjobb valasztas a pici lanyunknak? (Kansasban elunk, amerikai allampolgarok vagyunk, igy kaphat "nem magyar" nevet is) Tehat a nevek:

Figyelt kérdés

Leah Hope, Tinleigh Harper Mae, Aaliyah Marie June, Azalea Sloan, Jazlynn Chaya, Ariah Joy.

Illetve tetszik meg a Josie, Zaylee, Zariyah/Zaria, Autumn, Kaylee, Nevaeh, Camryn, Wren, de ezekhez nem tudunk jol passzolo neveket amik tetszenek. Esetleg otlet?



2021. szept. 4. 23:56
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ezek közül egyedül a Leah Hope tetszik.
2021. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
89%
Ezek még amerikai viszonylatban is borzalmasak… pedig aztán ha valakik, ők tudnak adni elszállt neveket. Főleg az afro-amerikaiak. 🤦🏻‍♀️
2021. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Lásd hármas válasz. Vannak, akik unalmukban nem tudják, mit csináljanak. Abból lesznek ezek a kérdések.

2021. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
62%
A Wren egyébként arrafelé is férfinév, legalábbis nekem három idén nevű ismerősöm van, kolléga, volt csoporttárs, mind a három férfi.
2021. szept. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
72%

Leah Hope nagyon szép, tetszene még a Harper Mae is.


Én is kislányt várok mi a Bianca Grace, Regina Sage, Vivianne Rose, és az Eva Paige között vacillálunk.

2021. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Derjaderja ***** válasza:
88%
Nekem Marie June tetszene csak így simán.
2021. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 Derjaderja ***** válasza:
74%
15. Neked Vivianne Rose
2021. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
85%

#13 szerintem is egy unatkozó tini, aki külföldi nevet keres magának.

Vannak nemzetközi nevek is, aki annyira a külföldi neveket erőlteti és itt kérdezi, az szinte biztos nem a gyerekének keres nevet.



Én is csináltam tini koromban,imádtam nézegetni a külföldi neveket.😂

2021. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
72%
A Wren semmiképpen, mert az férfinév.
2021. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
75%

Azért remélem legalább kiejteni ki tudod őket..


Azt meg nem hiszem el,hogy sem rokon,sem ismerős,sem barátok,sem külföldi oldalak nincsenek ahol ezt megkérdezheted.

Feltétlenül miután külföldre költöztél,más nemzetiségű pasival csináltattad fel magad és úgy döntöttél,hogy ott szülsz gyereket,ott fogsz élni magyarokhoz kell rohanni,hogy milyen nevet adj a kölyöknek.

(Bár én is azt mondom,hogy ez kamu.vagy magadnak keresel valami "álnevet" valahová,vagy szimplán unatkozol..)


Először is,honnan kellene tudnunk,hogy ott milyen nevek az elfogadottak,a jók,a szépek?

Felük nem is "amerikai" név,szimplán hírességek és film/sorozat karakterek neveit össze raktad.(és a Wrent benézted,az férfi név)

2021. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!