Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik nev lenne...

Szerintetek melyik nev lenne a legjobb valasztas a pici lanyunknak? (Kansasban elunk, amerikai allampolgarok vagyunk, igy kaphat "nem magyar" nevet is) Tehat a nevek:

Figyelt kérdés

Leah Hope, Tinleigh Harper Mae, Aaliyah Marie June, Azalea Sloan, Jazlynn Chaya, Ariah Joy.

Illetve tetszik meg a Josie, Zaylee, Zariyah/Zaria, Autumn, Kaylee, Nevaeh, Camryn, Wren, de ezekhez nem tudunk jol passzolo neveket amik tetszenek. Esetleg otlet?



2021. szept. 4. 23:56
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
20, persze 7 eve itt elunk kint :))
2021. szept. 5. 12:23
 22/46 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mind túlbonyolított, de akkor legyen a Leah Hope. Azt a legkönnyebb kimondani szerintem, azért arra is gondolnék, ha van családotok Magyarországon, ők is tudjanak mit kezdeni vele. A Lea ismert nálunk is, így nem lesz annyira idegen. Én amúgy az egyszerű nemzetközi nevek híve vagyok, így ha külföldön is élnék, ilyet választanék, pl. Izabela/Isabella; Emilia/Emily; Julia, stb.
2021. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egyik sem rossz, mind vallalhato. Szamomra egyik sem ilyen hu, de gyonyoru ami megfogott volna. De egy biztos, hogy a leigh végződéstől kiráz a hideg. Ez most valami uj felkapott dolog, hogy minden nev vegere odarakjak vagy a ly-t megvaltoztatjak erre. En a Tinleigh helyett Tenley-t vagy Tinley-t választanek.

A Wren egyebkent nagy kedvenc nevem. Nekem ami meg tetszik nagyon az a Haven, Anaveah( Nevaeh is szep), Everly, Ember, Brielle. Josie is cuki, de akkor en mar inkabb adnek Jocelyn-t vagy Josefine-t. Josefine Wren/Árén Josefine, Zaria Rose, Camryn Faith. -ezek hogy tetszenek? A Rose egyebkent csomo nevhez illik. Szerintem én többszörözi névhez egyezőbbek második nevet adnek. Ha pedig az első név az egyszotagu, mint pl. a Wren, akkor emelle meg hosszabb második nev passzolna.

2021. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
30%
Autokorrekt javította a Wren-t Árenre, de Wren Josefinet akartam irni:)
2021. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
71%
Jó isten, mennyi hülyeséget jrtam bocsánat. Tehat: több szótagú névhez egyszotagut adnek masodiknak es forditva.
2021. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
23, a Jocelyn es a Josie tetszik. Zaria Rose egy jo valasztas. Megfontoljuk!
2021. szept. 5. 21:09
 27/46 anonim ***** válasza:
75%
Jól elbeszélgetsz magaddal... 23,a Wren még mindig nem női név.
2021. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
27, a Wren unisex nev
2021. szept. 6. 09:32
 29/46 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom honnan veszik sokan,hogy a Wren az férfi név. En ismerek egy kislányt akit igy hívnak. Ugyhigy valoszinuleg nem az.

Egyebkent meg manapság mar csomo nev uniszex, például a Charlie is,ami eredetileg ferfi nev, de ma mar nem az. Vicc, hogy mennyi ember fennakadan egy ilyenen:D

2021. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
54%

Mielott amugy hulyesgeeket beszeltek, miert nem neztek utana?

Beirtok a gugliba annyit hogy " name Wren" es kapasbol azt irja ki,hogy noi nev, sot az utana kovetkezo kb 6 talalat is mind ezt írja.

2021. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!