Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik nev lenne...

Szerintetek melyik nev lenne a legjobb valasztas a pici lanyunknak? (Kansasban elunk, amerikai allampolgarok vagyunk, igy kaphat "nem magyar" nevet is) Tehat a nevek:

Figyelt kérdés

Leah Hope, Tinleigh Harper Mae, Aaliyah Marie June, Azalea Sloan, Jazlynn Chaya, Ariah Joy.

Illetve tetszik meg a Josie, Zaylee, Zariyah/Zaria, Autumn, Kaylee, Nevaeh, Camryn, Wren, de ezekhez nem tudunk jol passzolo neveket amik tetszenek. Esetleg otlet?



2021. szept. 4. 23:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
A ferjed is magyar nem? Hogy lehet akkor Carter a vezeteknevetek? Vagy megvaltoztattatok, hogy illjen? Nem kötözködni akarok meg semmi, cdak tudomasom szerint Carter vezeteknve nincs a magyarban es ha jol értettem mindkettem magyarok vagytok.
2021. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Jaa tényleg,hülye vagyok elfelejtettem akkor így Aaliyah Marie June Carter
2021. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
41, nem. A parom nem magyar. Elnezest, ha nem fogalmaztam erthetoen :)
2021. szept. 11. 22:19
 44/46 anonim ***** válasza:
61%
Akkor bocsanat, en erthetettem felre:)
2021. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
44, semmi baj
2021. szept. 12. 09:11
 46/46 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a neve? :)
2022. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!